Menu

Prémiový účet za sledování reklamy? Pandora zkouší zajímavý způsob

Hudební streamovací služba Pandora přichází se zajímavým řešením, jak svým uživatelům nabídnout prémiový účet, aniž by za něj museli platit reálnými penězi. Namísto toho budou “platit” svým časem. Pandora testuje odměnu v podobě prémiového účtu za sledování 15 vteřinové reklamy.

Za sledování reklamy uživatelé obdrží Prémiový účet

Hudební streamovací služba Pandora funguje jinak než například Spotify, kde je k dispozici verze zdarma s reklamami. Zde si musíte zaplatit 10 dolarů měsíčně, abyste měli přístup k hudbě a dalším funkcím, jako třeba speciální playlisty.

Nyní slr u vybraných uživatelů testuje novinku, kdy za sledování reklamy umožní na krátký časový úsek využívat prémiový účet. Přesná délka toho, na jak dlouho uživatel po sledování reklamy obdrží premium zatím není jasné. Celý systém se stále testuje, společnost však slibuje, že to bude na delší dobu než jen na jednu písničku.

Pandora oficiálně není dostupná na našem trhu, takže si tuto novinku zatím vyzkoušet nemůžete. Každopádně jde o zajímavý způsob, jak mezi uživatele rozšířit premium na zkoušku. Může jít o alternativu ke klasickému zkušebnímu období, které se aktivuje většinou při registraci.

Pandora Music
Pandora Music
Developer: Pandora
Price: To be announced

Jde podle vás o dobrý nápad? Sledovali byste reklamu výměnou za prémiový účet?

Zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

Imp5pa Dev

14.12.2017 22:14

Jen chci upozornit na překlep “obdoví” ve větě “Může jít o alternativu ke klasickému zkušebnímu obdoví, které se aktivují většinou při registraci”.

Daevis

David TrlicaRedaktor 30

14.12.2017 23:18

Děkuji za upozornění, opraveno.

Furdik09

15.12.2017 6:39

Po složitém propočítání mi vyšlo, že to nebude déle než 10 min.

RSS (komentáře k článku)