TOPlist

Prémiový telefon Xiaomi Redmi je skutečností: Bude mít nejvýkonnější procesor současnosti

redmi snapdragon 855 premiovy telefon

Už nějakou dobu se spekulovalo, že Redmi pracuje na prémiovém telefonu. To nyní potvrdil Lu Weibing, šéf Redmi. Na sociální sítí prozradil, že jejich nejdražší prémiový telefon bude mít Snapdragon 855. Bude tedy konkurencí pro Xiaomi Mi 9, Mi Mix 4 a další prémiové telefony, které Xiaomi chystá.

Společnost Redmi se bude soustředit i na dražší telefony

Redmi už několik měsíců funguje jako dceřiná společnost Xiaomi. Pomalu se mění i způsob toho, jak se řada Redmi telefonů prezentuje. Přímo pod Xiaomi šlo o nejlevnější telefony, které nabízí perfektní poměr cena/výkon. Dražší telefony byly pod řadou Xiaomi Mi.

redmi telefon snapdragon 855 potvrzeni socialni sit

Nyní už ale žádné dražší telefony nejsou. Představení nového prémiového Redmi telefonu je ale za rohem. Alespoň podle toho, co tvrdí šéf společnosti na sociální sítí Weibo. Nedávno potvrdil, že společnost chystá představení telefonu Redmi Note 7 Pro a brzy se máme dočkat i telefonu, který má Snapdragon 855. To je nejvýkonnější čipset na trhu, který v roce 2019 pohání velké množství vlajkových modelů.

Qualcomm-Snapdragon-855

Bude rozhodně sledovat, jak se prémiové telefony dokážou odlišit. A to hlavně ve srovnání s Xiaomi telefony. Mateřská společnost má Xiaomi Mi 9 a chystá se Mi Mix 4, nový herní BlackShark i levný PocoPhone F2. To jsou vše telefony, které by měly mít Snapdragon 855. Nové Redmi tak bude mít konkurenci v téměř každé oblasti.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Je podle vás prémiový telefon od Redmi dobrým nápadem?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)