TOPlist

Prémiové Android hry zdarma: 5 her, za které nemusíte po omezenou dobu platit

premiove android hry zdarma

Hledáte nějaké zajímavé prémiové Android hry, které můžete hrát ne telefonech i tabletech? Tak to jste na správném místě. V tuto dobu se v obchodě Google Play sešlo hned několik normálně placených her, které můžete po omezenou dobu stahovat zdarma. Pojďme se na ně podívat blíže.

Prémiové Android hry zdarma: Reed, CELL 13, Orbt XL a další

Níže jsou hry různých žánrů, takže by si měl vybrat kdokoliv. K dispozici máme i článek Slevy na Android aplikace, kde se pravidelně aktualizují všechny akce určené pro náš region. V této zprávě se podíváme blíže na specifičtější výběr her.

aplikace slevy google play akce zdarma

Může se stát, že některé hry ze seznamu níže již nebudou k dispozici zdarma, akce končí v různý čas. V době psaní článku (16. února 2019) jsou ale všechny stále k dispozici. Všechny hry také spojuje poměrně vysoké hodnocení. Až na jednu se všechny můžou chlubit průměrným hodnocením, které je vyšší než 4.0.

Reed

Pokud vás baví 2D plošinovky, tak to byste si určitě měli nainstalovat hru Reed. Hra má zajímavou pixelartovou grafiku a retro hudbu. Po stránce hratelnosti jde o klasickou plošinovku s tím, že několik úrovní je poměrně těžkých, takže to potěší i ty, kteří mají rádi výzvu. Hodnocení hry je 4,5.

Reed (by PXLink) – adventure game for android and iOS – gameplay.

Reed (by PXLink) - adventure game for android and iOS - gameplay.

Reed
Reed

CELL 13

Pokud jste někdy hráli logické hry Portal a Portal 2, tak u CELL 13 budete doma. Jedná se také o logickou hru, kde hraje fyzika velkou roli. Ve hře je celkem 13 světů, ve kterých je 65 hádanek. Pomocí předmětů, portálů, výtahů, laserů apod. se musíte dostat každou úrovní. Průměrné hodnocení této hry je 4,4.

CELL 13 – Original Physics Puzzle for Android & IOS

CELL 13 - Original Physics Puzzle for Android & IOS

CELL 13 - Physics Puzzle
CELL 13 - Physics Puzzle

Orbt XL

Pokud nechcete při hraní přemýšlet, tak je Orbt XL ideálním počinem. Tato rychlá arkádová hra spočívá v nekonečné hratelnosti. Čím dále se dostanete, tím těžší to bude. Hrajete za planetu, která obíhá kolem černé díry. Cílem je zůstat na oběžné dráze co nejdéle a zároveň se vyhnout střetnutí s jinými objekty. Průměrné hodnocení hry je 4,1.

Orbt XL Android Trailer

Orbt XL Android Trailer

Timing Hero

Tato hra kombinuje hry Mike Tyson’s Punch-out a tradiční Pokémon hry. Hratelnost je zjednodušená, vyberete si postavu a poté se vydáváte do arény zabíjet monstra. Ta jsou neustále silnější, každých 10 úrovní bojujete s bossem. Všimnout si můžete i zjednodušené 8 bitové grafiky. Průměrné hodnocení hry je 4,3.

Timing Hero Gameplay IOS / Android

Timing Hero Gameplay IOS / Android

Timing Hero PV: Retro Fighting
Timing Hero PV: Retro Fighting

The Lonely Hacker

V této hře (nečekaně) hrajete za hackera. Hackujete přímo infrastrukturu států. Jedná se o reálné státy a úroveň zabezpečení a rychlost internetu je založena na reálných podkladech. Takže například hackování do infrastruktury USA bude mnohem těžší, než nějaké chudší země v Africe. V každé dostupné zemi máte několik misí, které musíte splnit. Po jejich splnění si můžete vylepšovat výbavu. Hra je stále ve vývoji a často se aktualizuje. Průměrné hodnocení je 4,0.

The Lonely Hacker v.4.5 OUT NOW!

The Lonely Hacker v.4.5 OUT NOW!

Líbí se vám nějaká hra ze seznamu? Vyzkoušeli jste si ji?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)