Redmi Note 9 bude představen 12. března v Indii. Těšíte se?

představení Redmi Note 9

Značku Redmi by Xiaomi, která se vloni odtrhla od mateřské firmy a demonstruje to také svým názvem, čeká zanedlouho další velké představování produktu. A nepůjde o nic menšího než o pokračovatele nesmírně populární řady Note. Šéf firmy Manu Kumar Jain na Twitteru prozradil, že je na 12. březen naplánovaná akce k představení telefonu Redmi Note 9. Přiložený obrázek pak potvrzuje, že bude nový smartphone disponovat čtyřmi kamerami ve čtvercovém uspořádání. Nejsilnějším fotoaparátem by měl být 108megapixelový senzor od Samsungu.

Redmi

“Tady máte odpověď na jednu z nejdůležitějších otázek roku 2020. Ano, nový Redmi Note představíme 12. března. Držte se, protože výkon kamer bude takový, jaký jste ještě neviděli!” oznamuje šéf firmy okázale na sociální síti. A firemní snahu zaměřit se hlavně na focení podtrhuje použitím hashtagu #ProCamerasMaxPerformance.

Devátá generace Redmi Note telefonů rozhodně bude mít na co navazovat. Předešlé modely Note 8 a Note 8 Pro oba patřily do TOP 10 nejprodávanějších smartphonů v posledním kvartálu roku 2019. V žebříčku za celý loňský rok je pak na šestém místě model Note 7. Zatím není definitivně potvrzeno, jestli se při představení dočkáme i Pro verze. S ohledem na předchozí zkušenosti tomu tak ale bude. Na oficiální ceny a specifikace si budeme muset počkat. Pokud do té doby nedojde k nějakému úniku informací.

Těšíte se na představení Redmi Note 9? Uvažujete o něm?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)