Zajímavý chytrý monitor Samsung Smart Monitor M8 míří do předprodeje. Jaká je cena?

samsung smart monitor m8

Společnost Samsung představila na veletrhu CES 2022 mimo jiné také novou generaci chytrého monitoru Samsung Smart Monitor M8, jehož předchůdce jsme pro vás mimochodem před nějakou dobou recenzovali. Nyní tento monitor míří do předprodeje, takže jsme se konečně dozvěděli cenu.

Samsung Smart Monitor M8 míří do předprodeje

Samsung Smart Monitor M8 je 32palcový chytrý monitor s LCD VA panelem a rozlišením 3840 x 2160 pixelů. Má tradiční poměr stran 16:9 a 60Hz obnovovací frekvenci. Potěší rovněž fakt, že podporuje HDR10+ a pokrývá až 99 % sRGB barev. Pokud jste o podobném produktu nikdy neslyšeli, tak vězte že má tento monitor hned několik předností. Běží na něm operační systém Tizen, díky čemuž jej můžete používat téměř stejně, jako vaší chytrou televizi.

Nechybí ani podpora Apple AirPlay 2 nebo bezdrátový Samsung DeX. Jestliže tedy počítač využíváte minimálně, můžete si skrz váš podporovaný Samsung telefon vytvořit desktopové rozhraní a pracovat s aplikacemi velice podobně, jako na běžném počítači. Nechybí ani vestavěné 2x 5W reproduktory a v balení dokonce dostanete také 1080p kamerku SlimFit, kterou lze v případě potřeby z monitoru sundat.

Smart Monitor M8: Feature Video | Samsung

Smart Monitor M8: Feature Video | Samsung

Co se týče portů, za zmínku stojí 2x USB-C a micro HDMI. Samozřejmostí je ale také přítomnost bezdrátových technologií jako Bluetooth 4.2 či Wi-Fi 5, díky čemuž můžete monitor propojit se světem a třeba vašimi bezdrátovými sluchátky. K dostání bude ve variantách Sunset Pink, Spring Green, Dylight Blue a Warm White za cenu 729 dolarů, což je asi 16 500 Kč bez daně. Dá se očekávat, že se brzy dostane i na náš trh.

Dává vám podobný produkt smysl?

Zdroj: Samsung

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)