TOPlist

[POZOR]: Rosteme, hledáme nové spolupracovníky…Ještě jeden týden!

android_rocket

Stále hledáme! Při příležitosti našich třetích narozenin jsme se rozhodli vyhledat nové posily pro Svět Androida. V redakci se nám sešlo opravdu hodně zajímavých životopisů a proto jsme se rozhodli dát všem zájemcům ještě prostor.

Právě díky vám čtenářům jsme se za uplynulé období posunuli kupředu, a proto bychom vám chtěli dát příležitost, připojit se k nám! Hledáme opravdové posily do týmu Světa Androida. Znamená to, že budete součástí největšího Android portálu v České i Slovenské republice. Vyznáváme férové jednání a styl řízení svobodné firmy. Znamená to, že jsme tým, kde můžete dělat přesně to, co vás baví. Netrváme jen na jedné pravdě, připouštíme různé úhly pohledu. Ke každému se chováme férově a podle jeho zásluh. Každý člověk je u nás zodpovědný nejen sám k sobě, ale i k ostatním členům týmu. Rozhodujete se svobodně a transparentně a hlavně, děláte zajímavou práci ve skvělém kolektivu lidí, které baví Android.

android rocket

Autory, redaktory, korektory, editory, manažery, programátory, grafiky, video editory, moderátory, obchodníky, správce sociálních sítí,..atp. Zkrátka každého, kdo má chuť pomáhat rozvíjet největší portál Svět Androida. U nás se žádný schopný človíček neztratí. Chcete být členem pohodového týmu lidi a dělat práci, jenž vás baví? Pojďte do toho s námi.

…řekl manažer Svět Androida: Petr Mišák

ars5 Jestlipak víte, z jaké akce je tento snímek?

Zaujala vás tato nabídka?  Neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Napište nám, proč zrovna vy jste pro náš tým tou pravou a správnou posilou. Ukažte, že k nám patříte a že chcete s námi pracovat. Výhodou je znát naše aktivity a vědět přes co děláme a kdo je Svět Androida! V minulosti se do našeho týmu hlásilo velké množství lidí a bychom si vás na začátku trochu vyzkoušeli, máme pro vás jednoduchý úkol. Zpracujte text o délce 2-3 normostran na téma „Android a budoucnost“. Do předmětu emailu napište profesi, kterou u nás chcete vykonávat. Máte pocit, že jste v seznamu nenašli svoji vysněnou práci a přesto víte, že s námi chcete pracovat? Nevadí! Napište nám, co umíte a čím chcete našemu týmu přispět. Všechny zájemce podrobně prověříme.

Vaše životopisy zasílejte na adresu: rosteme@svetandroida.cz nejpozději do pátku 8. 2. 2013. E-mail musí dále obsahovat:

1. předmět emailu: “ Tým – (profese, o kterou se zajímáte) – (jméno a příjmení) “

př. „Tým – redaktor – Lojza Vopršálek“

2. váš životopis + informaci, proč zrovna vy budete posilou pro náš tým…?

3. v případě redaktorské profese také text o délce 2 – 3 normostran na téma „Android a budoucnost

na e-maily bez všech uvedených náležitostí nebude brán zřetel

 Těší se na vás tým SvětAndroida.cz

Karel Drda
O Autorovi - Karel Drda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (87)