Na Indiegogo boduje nejmenší rychlá bezdrátová powerbanka na světě

powerbanka AirBank

AirBank. To je nejen jméno oblíbené české banky, ale také velmi úspěšného projektu na crowdfundingovém serveru Indiegogo. Jeho autoři si dali za cíl masivně vyrábět údajně nejmenší rychlou bezdrátovou powerbanku na světě. Chtěli k tomuto účelu vybrat 5 tisíc amerických dolarů. V tento moment je u projektu vybráno přes 40 tisíc dolarů, tedy 800 % požadované částky. Powerbanka AirBank má tedy bezpečně zajištěny investice do výroby, nicméně u projektu je dále možné přihazovat a tento zajímavý produkt si objednat.

AirBank | The World’s Smallest Fast Wireless Power Bank

AirBank | The World's Smallest Fast Wireless Power Bank

Novinka od startupové firmy Omarco láká hned na několik velmi zajímavých parametrů. Tím prvním je samotná velikost. AirBank má rozměry 6 x 5.5 x 3 centimetry a hmotnost pouhých 141 gramů. I přesto nabízí kapacitu 5 500 mAh a nabíjecí výkon až 18 W pro drátové a 10 W pro bezdrátové nabíjení. Společně s vypuštěním powerbanky do světa se počítá také se získáním Qi certifikace. Decentní vzhled doplňuje i chytrý způsob přichycení k telefonu. Zařízení spoléhá na hladká záda mobilu a kromě základního magnetu třeba pro sluchátková pouzdra je vybavené i dvanácti malými přísavkami.

Díky velkému ohlasu a vysoké vybrané částce mohli autoři projektu příjemně snížit cenu. Powerbanka AirBank je nyní k dispozici za 41 dolarů (cca 900 Kč), přičemž původně měla stát 69 dolarů (cca 1500 Kč). Pokud o ni máte zájem, rychle si ji objednejte. V případě zájmu o dva kusy je cena zvýhodněna na 77 dolarů (cca 1 670 Kč). Objednávat můžete přímo u Indiegogo projektu.

Jak často nabíjíte telefon z powerbanky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)