Poslední šance. Nové Xiaomi Redmi Note 13 právě teď se slevou a 3letou zárukou

Xiaomi_redmi_note_13 black

Komerční článek

  1. Xiaomi Redmi Note 13 nyní na českém trhu s prodlouženými bonusy a nejnižší cenou
  2. Redmi Note 13 Pro+ 5G nabízí vysoké specifikace za 9 899 Kč
  3. Slevový kód „note13“ poskytuje úspory a možnost nákupu na splátky, s dárkem za recenzi pro vybrané modely

Novinka Xiaomi Redmi Note 13 právě zamířila na český trh, a oficiální prodej byl tak zahájen. Skvělou zprávou je, že veškeré bonusy a zvýhodnění předobjednávek byly prodlouženy, a vy tak stále můžete pořídit nové Xiaomi za nejnižší cenu na trhu, získat tříletou záruku zdarma a navíc i dárek v podobě sluchátek nebo chytrého náramku.

Nejlevnější Redmi Note 13 už za 4 319 Kč

Xiaomi tentokrát přišlo rovnou s pěticí zbrusu nových modelů oblíbené řady Redmi Note 13. Vzhledem k příjemné cenovce rozhodně stojí za pozornost hned ten nejlepší z nich, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G.

Už za 9 899 Kč nabídne totiž suprové parametry, jako 6,67“ AMOLED displej s 120Hz frekvencí a rozlišením 1,5K, 200Mpx foťák, pořádně velkou 5000mAh baterku s podporou ultrarychlého 120W nabíjení, které slibuje plné nabití už za 19 minut. K dispozici je ve dvou kapacitách – 8GB/256GB a 12GB/512GB.

Velmi povedený je ale i nejlevnější model, základní Xiaomi Redmi Note 13. Jen za 4 319 Kč dostanete smartphone s 108Mpx foťákem, parádním displejem, krásným designem a výkonnějším čipsetem Snapdragon.

Ceny nových Xiaomi s kódem “note13”:

3 roky záruka a splátky s nulovým navýšením = mp.cz

Pokud u Mobil Pohotovosti využijete slevový kód “note13”, můžete ušetřit až 1 250 Kč. Finální částku si můžete také rozložit do měsíčních splátek a Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G pořídit už za 232 Kč x 26 měsíců, a to díky revoluční službě Dopředný výkup.

Sáhnete-li rovnou po těch nejlepších modelech Redmi Note 13 Pro 5G nebo Pro+ 5G, a do 14 dnů na ně napíšete recenzi, získáte navíc i dárek – vybrat si můžete mezi sluchátky Redmi Buds 5, nebo oblíbeným chytrým náramkem Xiaomi Smart Band 8. Veškerá pravidla o akci najdete právě zde. Xiaomi_redmi_note_13 color

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)