Menu

Novou hru Pokémon Quest už můžete zdarma stahovat z Google Play

Po GO verzi jsme se dnes dočkali další větší mobilní hry s Pokémony. Tentokrát se jedná o hru Pokémon Quest, která nabízí hodně podobný zážitek jako konzolové hry Pokémon. Oznámena byla na konci minulého měsíce a dnes oficiálně vyšla.

Pokémon Quest můžete hrát na Androidu i iOS zároveň

Potěší také to, že zde není žádná časová exkluzivita, jako třeba u Super Marion Run, který na produkty od Apple vyšel o několik měsíců dříve. Pro obě platformy je nová Pokémon hra zdarma dostupná ke stažení. Fanoušci série budou hned při prvním spuštění “doma”. Na začátku si vyberete svého Pokémona a začínáte prozkoumávat ostrov.

Seznam Pokémonů je stejný jako v konzolových verzích RED a BLUE. Mobilní hra se odlišuje hratelnosti i grafikou, která je kostičková a připomíná tak Minecraft. Nicméně na mobilní hru to není špatné a alespoň díky jednodušší grafice poběží hra na více telefonech. Mínusem pro někoho může být to, že chybí tahové souboje a v podstatě i nějaká hlubší strategie. Nově souboje probíhá v reálném čase. Na druhou stranu jedná se o mobilní hru zdarma, takže není zase takovým překvapením, že se hratelnost zjednodušila.

Pokémon Quest
Pokémon Quest
Price: Free+

Vyzkoušeli jste již Pokémon Quest? Jak se vám nová hra líbí?

Zdroj: phonearena.com

 

RSS (komentáře k článku)