Pokémon Go čekají novinky: Noví Pokémoni, lídři týmů, obchodování a další

Pokemon Go novi pokemoni-1

Mánie okolo hry Pokémon Go rozhodně nepolevuje, hraní je stále v plném proudu. Společnost Niantic připravuje zajímavé novinky – přibudou noví Pokémoni, lídři týmů, obchodování a další.

Konečně lídři týmů v Pokémon Go, již žádné barevné siluety

Jak jste se mohli dočíst v našem kompletním návodu, hráč si po dosažení levelu 5 může zvolit tým, ve kterém bude po zbytek hraní působit. Každý hráč si může zvolit – žlutý (Instinct), červený (Valor) a modrý (Mystic). Při výběru je však k dispozici pouze náhled siluet postav a možná nikdo dříve netušil, že se pod tím skrývají skutečné postavy. Lídry týmů však vývojáři hry představili až dnes při příležitosti akce Comic-Con. Jak vypadají, znázorňuje následující obrázek.

Pokémon Go známe lídry týmů

Mnoho povyku pro nic, říkáte si? Podoba lídrů týmů samozřejmě není nic, co by nás extra ovlivnilo při hraní. Vývojáři se ale nechávají slyšet, že tito zástupci týmů budou zasahovat i do hraní – nabídnou hráči minimálně rady k hraní či další možnosti. Bohužel více informací zůstalo skryto, stejně tak datum, kdy se tento prvek do hry přidá. Mělo by to být ale brzy.

Noví Pokémoni, obchodování a další novinky

John Hanke, CEO společnosti Niantic, se vyjádřil i k dalším změnám a novinkám. Přestože je již nyní ve hře velký set Pokémonů, noví Pokémoni se také přidají. O jaké půjde či kdy se jich dočkáme, ale zatím nevíme. Mluvilo se také o vylepšení trénování ve Stadionech, nové funkci obchodování a vylepšených Pokestopech.

Prioritou číslo jedna je ovšem stabilita hry, která stále pokulhává. Zájem hráčů z celého světa je obrovský, což působí problémy při hraní – pády serverů, načítání či nefunkční radar na blízkost Pokémonů. Niantic se v první řadě snaží tyto problémy vyřešit, než se rozhodne hru dále rozvíjet. Dobrá zpráva na konec – podle tvůrců je nyní hra v 10 % možností, které mají tvůrci v plánu. Máme se tedy opravdu na co těšit.

noví Pokémoni Pokémon go
Pokémon GO
Pokémon GO

Noví Pokémoni, obchodování a lídři týmů. Těšíte se na novinky v Pokémon Go?

zdroj: androidcentral.com

Pokémon Go – kam dál?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)