Rychlý tip: Evoluční kalkulačka – jaké bude CP Pokémona?

pokemon-go-jak-na-vysoke-cp-navod

Na vlně Pokémon GO se chce svézt spousta vývojářů aplikací – v Obchodě Play se tak začali množit klienti pro chat v aplikaci, pro Pokédex, úsporu baterie a další. Často se však může jednat o nedotažené rychlokvašky, které hráči ve výsledku nic nepřinesou. Aplikaci Evolution Calc pro Pokémon GO jsme vyzkoušeli a od nás má palec nahoru.

Jaké bude CP evolvovaného Pokémona? Jednoduchá kalkulačka

Co se asi vyklube z Eevee s CP 450? A vyplatí se vylepšení za pomocí sladkostí a stardustu před samotnou evolucí? Tyto a mnohé další otázky dokážě zodpovědět zajímavá aplikace s názvem Evolution Calc pro Pokémon GO. Již z názvu je patrné jedno – její primární účel je vypočítat podle druhu Pokémona a jeho současného CP jeho výslednou hodnotu v dalším stádiu evoluce. A je to mnohem větší věda, než se na první pohled může zdát.

Pro každého Pokémona je rozpětí zcela odlišné – jako příklad použijeme oblíbeného Eevee Pokémona. V aplikaci ji snadno vyhledáme podle názvu, zadáme její CP – pro tento případ 500 – a hned můžeme zjistit, že se po stisknutí tlačítka “Evolve” můžeme dočkat Vaporeona o CP 1307 – 1437, Jolteona v rozpětí 993 – 1067 CP nebo Flareona s hodnotou Combat Power 1227 – 1338. Ze stejně silného Pokémona se tak můžeme dostat na velmi rozdílné hodnoty po vývoji.

Upgradovat před evolucí?

V aplikaci kromě kalkulačky pro vývoj nebo informací o slabinách Pokémonů naleznete i nástroj, který vám pomůže k rozhodnutí o upgradu Pokémona před evolucí a použití drahoceného hvězdného prachu. Po zadání typu Pokémona se hned dozvíte jeho maximální hodnotu a o kolik se jeho CP zvýší použitím vyžadovaného prachu.

230c16effa37942d1ce2e96cee5a2210?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Náhradní odkaz ke stažení.

Pokémon Go – kam dál?

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Návody Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (6)