Podívej se, co všechno umí HTC One, a přijď ho v sobotu vyhrát na Android RoadShow 2013!

htc-one-7- SvetAndroida

Komerční článek

Další zastávka Android RoadShow proběhne už tuto sobotu v Praze a kromě ukázky a vyzkoušení technologických novinek bude moci jeden šťastlivec ze všech přítomných vyhrát špičkový smartphone HTC One! Připomínáme některé unikátní funkce, které vlajková loď HTC nabízí, abyste viděli, jaký skvost můžete v sobotu získat.

Odstranění objektu

Udělat fotku v davu japonských turistů na Karlově mostě není žádná legrace. Občas nemáte prostě ani vteřinu, kdy by vám někdo nepřeběhl před foťákem. HTC Zoe si s tím ale umí poradit:

Představujeme HTC Zoe – Odstranění objektu

Představujeme HTC Zoe - Odstranění objektu

 

Sekvenční snímání

Hledáte-li originální námět pro novou úvodní fotku na svůj facebookový profil, nebo jen chcete pobavit přátele, zpozorněte. Speciální funkci Sekvenčního snímání najdete pouze v HTC One. Videonávod poradí, jak na to:

Představujeme HTC Zoe – Sekvenční snímání

Představujeme HTC Zoe - Sekvenční snímání

 

Highlight videa

Fotogalerie jsou fajn, ale video je ještě lepší J  Vytvořte z těch nejlepších momentů na párty, víkendu v zoo nebo letní dovolené krátký trailer jedním tlačítkem v HTC One. Seznamte se s funkcí Highlight videa na

Představujeme HTC Zoe – Highlight videa

Představujeme HTC Zoe - Highlight videa

 

Vždy se usmívejte

Uhlídat úsměv na tváři pěti kamarádů na skupinové fotce není legrace. Představujeme funkci “Vždy se usmívat” v rámci technologie HTC Zoe. Studujte na VIDEU a budete mít fotky plné amerických úsměvů.

  htc-one-7- SvetAndroida

Jako zpomalený film

Mnoho sportovních aktivit skvěle vynikne ve zpomaleném záběru, kdy můžete sledovat každý detail pohybu. Pohrajte si s funkcí Video s pomalým pohybem a uvidíte sami. Pro ilustraci se podívejte video na

Představujeme HTC Zoe – Video s pomalým pohybem

Představujeme HTC Zoe - Video s pomalým pohybem

 

reg

Komerční článek

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)