TOPlist

Poco X6 Pro může být trhák. Má nabídnout 200Mpx foťák a slušný čip

poco x5 pro 5g
  • Xiaomi v dohledné době uvede nové telefony POCO X6 
  • Půjde o vyšší střední třídu se solidní výbavou 
  • Hovoří se například o 200Mpx fotoaparátu

POCO X5 Pro 5G jsem pro vás recenzoval v březnu letošního roku. V dané době dokázal najít lepší telefony za 9 tisíc, nyní jej můžete v Black Friday akcích sehnat i za 7 tisíc, což už je mnohem zajímavější cena. I přestože od evropského uvedení uběhlo teprve 8 měsíců, se v dohledné době dočkáme nástupce. POCO X6 Pro bylo totiž spatřeno na certifikačních webech.

Na certifikačních stránkách BIS a v IMEI databázi se objevil telefon POCO označovaný jako 23122PCD1I. Zatím není jasné, o který telefon se jedná, ale podle dostupných informací jde právě o POCO X6 Pro. Telefon by měl vycházet z modelu Redmi Note 13 Pro, základní POCO X6 pak vyjde z Redmi Note 13 5G.

Poco-X6-Pro-BIS-Certification

Pokud by se tyto spekulace potvrdily, můžeme se těšit (v případě Pro verze) na kvalitní 6,67palcový AMOLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí, čip Qualcomm Snapdragon 7s Gen2 a nebo 200Mpx fotoaparát. Bylo by to mimochodem vůbec poprvé, co by se u telefonů POCO objevil 200Mpx hlavní senzor.

Zdroje v tuto chvíli nehovoří o konkrétním datu vydání, ale vzhledem k faktu, že si je Xiaomi už nechalo certifikovat, je velmi pravděpodobné, že se tak stane velmi brzy.

Jak se těšíte na řadu POCO X6?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)