I v ČR koupíme POCO Watch. Co umí první hodinky této značky?

POCO Watch ČR

Společnost Xiaomi před pár hodinami oficiálně oznámila pro trh v ČR příchod prvních chytrých hodinek, které nesou oblíbenou dceřinou značku POCO. Novinka s jednoduchým názvem POCO Watch designově připomíná sesterské Xiaomi Mi Watch Lite a tedy i základní vzhled Apple Watch. Mezi největší lákadla patří více než stovka sportovních režimů, z nichž některé mohou být rozpoznány a spuštěny i automaticky, až 14denní výdrž nebo celodenní měření tepové frekvence.

Základní parametry POCO Watch

  • 1,6″ AMOLED displej s rozlišením 320 x 360 px
  • rozměry 39,1 x 34,4 x 9,98 mm a hmotnost 31 g (včetně řemínku)
  • 100+ sportovních režimů a ciferníků
  • běžná výdrž až 14 dní, magnetické nabíjení
  • standard 5ATM
  • geolokace přes GPS, GLONASS, Galileo i BeiDou

Čerstvě představené POCO Watch zvládají také monitorovat kvalitu spánku a zaznamenávají i zdřímnutí přes den. Nechybí metrika SpO2 či nástroje pro trénink správného dýchání nebo přehled o menstruačních cyklech.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Cena a dostupnost historicky prvních POCO hodinek budou pro český trh teprve oznámeny, nicméně v oficiálním obchodě na AliExpressu jsou již globálně k rezervaci s cenou začínající na hodnotě 1 700 Kč. K dispozici jsou tři barevné varianty. Kromě hodinek a také sluchátek POCO posílá na český trh také vlajkový herní mobil F4 GT.

Kolik tipujete, že budou POCO Watch v ČR stát?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)