Do Česka míří herní vlajka POCO F4 GT. Zkuste stihnout slevu

POCO F4 GT ČR parametry cena sleva Happy Hours

Čínská značka POCO dnes oficiálně oznámila pro český trh nový mobil POCO F4 GT, který udělá radost zájemcům o nekompromisní vlajkové telefony a současně fanouškům mobilního hraní. Stroj, jenž pohání špičkový čipset Snapdragon 8 Gen 1 a má například i speciální herní tlačítka nebo podporu pro ultra rychlé 120W nabíjení, mohou mít nerychlejší tuzemští zájemci s pěknou slevou v rámci POCO Mania Happy Hours.

POCO F4 GT se bude dodávat ve třech barvách: Stealth Black, Knight Silver a Cyber Yellow. K dispozici u nás bude ve variantě 12 GB + 256 GB, která běžně vyjde na 16 999 Kč. Pokud tedy nebudete patřit mezi stovku nejrychlejších, kteří si telefon koupí v průběhu oficiální prezentační Facebook události, která startuje 2. května v 17:30. Pro tyto nejrychlejší je připravena sleva 3 500 Kč. Akce POCO Mania Happy Hours bude v tu dobu platit i na další produkty včetně ostatních mobilů.

Společně s tímto telefonem oznámilo POCO také příchod sluchátek Buds Pro ve speciální edici věnované hře Genshin Impact a chytré hodinky POCO Watch. Těm se budeme věnovat v dalším samostatném článku.

Co říkáte na parametry a cenu POCO F4 GT?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)