TOPlist

Bezdrátová sluchátka s 30hodinovou výdrží za tři stovky? To jsou POCO Pods

POCO PODS bezdrátová sluchátka
  • Xiaomi odhalilo další extra levná bezdrátová sluchátka
  • Mají funkci Google Fast Pair i Bluetooth 5.3
  • Stojí v přepočtu 310 korun bez daně

S levnými bezdrátovými sluchátky se za posledních několik let doslova roztrhl pytel. Nedávno nám Xiaomi ukázalo Redmi Buds 4 Active, které se na našem trhu dají sehnat za pětistovku a nyní se odhalil ještě levnější model, tentokrát od firmy POCO. Sluchátka POCO Pods nabízejí kupříkladu funkci Fast Pair od Googlu, ale také slušnou výdrž baterie.

POCO Pods disponují 12mm měniči, o připojení se stará Bluetooth ve verzi 5.3 s podporou Google Fast Pair. Udávaná latence se zastavila na 60 milisekundách, vzhledem k ceně nelze počítat s ANC, avšak nechybí ENC, tedy funkce, která odfiltruje okolní hluk při hovorech. Sluchátka podporují základní kodek SBC, na jedno nabití mají vydržet až 30 hodin, přičemž pouhých 10 minut na nabíječce zajistí dalších 90 minut poslechu.

Nechybí základní dotykové ovládání, skrz které můžete ovládat hovory i hudbu. V tuto chvíli se prodávají v Indii a to za cenu 1 199 INR, což je asi 310 korun bez daně. Není jasné, zda zamíří i do Evropy, avšak s největší pravděpodobností se časem objeví kupříkladu na Aliexpressu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaká bezdrátová sluchátka máte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)