Tohle by mohlo být zajímavé. Opravdu POCO chystá notebooky?

POCO notebook baterie

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že značka POCO oficiálně plánuje kromě mobilních telefonů také výrobu a prodej dalších chytrých produktů. Mluví se například o sluchátkách či hodinkách, ke kterým už dokonce unikají i nějaké informace. Teď k nim můžeme pravděpodobně zařadit i notebooky, jelikož se u indických úřadů objevila registrace vyměnitelné baterie pro laptopy, která nese právě značku POCO.

POCO notebook baterie registrace

Takové označení můžeme v kombinaci se zmíněnými vyjádřeními brát jako náznak, že se dočkáme POCO notebooků. “Vývoj” se přitom může vydat dvěma směry. Pokud půjde o originální přístroj, tak k němu nevíme v podstatě nic, kromě parametrů ke zmíněné baterii (3 620mAh, 15,2V, 55,02Wh). Stejně jako u mobilů je ale pravděpodobné, že půjde nakonec o přejmenované zařízení původně nesoucí značku Redmi.

V tomto případě by podle baterie šlo o šestnáctipalcové Redmi G 2021 se 144Hz displejem, 16GB RAM, 512GB diskem a procesory Intel Core i5 11gen či Ryzen 7 5800. Jestli je zmíněná baterie skutečně určena pro POCO notebook, mohli bychom se ho dočkat v první polovině příštího roku.

Jaké produkty od POCO očekáváte?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)