MIUI 14 s Androidem 13 míří na další levný Xiaomi mobil

poco m3 android 13 miui 14

Xiaomi v letošním roce začalo s prvními aktualizacemi svých telefonů na systém Android 13 s nadstavbou MIUI 14. Dostalo se na vlajkové lodě řady Xiaomi 12, ale třeba také Xiaomi 11 Lite 5G NE, které spadá do vyšší střední třídy. Nyní míří na podstatně levnější POCO M3, které debutovalo téměř před dvěma lety.

Čínský gigant v tuto chvíli rozesílá aktualizaci pro POCO M3 i na globálních trzích, takže i v Evropě. V tuto chvíli se jedná o stabilní betu, takže pokud se neobjeví žádné závažné problémy, dostanou ji brzy všichni uživatelé. Pokud tedy máte tento kousek, můžete se mrknout do Nastavení, zda ji náhodou nemáte k dispozici už teď. Označuje se jako V13.0.3.0.SJFMIXM a přináší sebou také nové bezpečnostní záplaty.

MIUI 14 in Action: 7 New Features!

MIUI 14 in Action: 7 New Features!

Xiaomi tradičně u svých aktualizací neuvádí příliš dlouhý seznam změn, ale můžeme počítat s většinou novinek, které jsou pro MIUI 14 typické. Hovoříme o nových widgetech, ale také o lepší optimalizaci, díky které se sníží spotřeba energie, což by mělo mít za následek lepší výdrž baterie. Pokud se chcete o nové čínské nadstavbě dozvědět více informací, rozhodně mrkněte na náš souhrnný článek.

Dostane MIUI 14 i váš telefon?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)