Představení hodinek Poco se blíží. Jak se těšíte?

poco hodinky

Začátkem listopadu minulého roku jsme vás informovali o tom, že se na trhu objeví sluchátka a chytré hodinky od značky Poco. Jedná se o odnož čínského Xiaomi, které je nejen v našich končinách známé zejména kvůli vynikajícímu poměru mezi cenou a výkonem u svých telefonů. Nyní to vypadá, že se nám brzy představí právě hodinky Poco.

Poco hodinky certifikovány v Rusku

Na svém Twitter účtu to potvrdil leaker Piyush Bhasarkar, který se podělil o screenshot. Ten potvrzuje, že se hodinky objevily na ruském certifikačním úřadě a označují se jako Poco M2131W1. Hodinky má pak vyrábět firma 70Mai, která je známá třeba díky skvělým kamerám do auta. Model 70Mai 1S je mimochodem v Česku dle serveru Heureka tou vůbec nejprodávanější kamerou ve své kategorii.

Poco hodinky výpis

Bohužel to je vše, co zatím o hodinkách víme. Ekosystém Poco IoT se má letos mimo hodinky rozrůst také o powerbanky a dorazit má také tablet, na který jsme zvlášť zvědaví.

Jak se těšíte na hodinky Poco?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)