Zabiják vlajek? POCO F5 Pro se pochlubí 2K displejem, špičkovým Snapdragonem a velkou baterií

poco f4 pro

Společnost Xiaomi uvedla pod značkou POCO letos několik nových telefonů. Za zmínku stojí třeba dvojice POCO X5 5G a POCO X5 Pro 5G, která byla uvedena i na náš trh. Za dveřmi jsou ale dle všeho také telefony z řady POCO F, konkrétně POCO F5 a POCO F5 Pro. A právě o druhém zmíněném jsme se nyní dozvěděli hromadu klíčových informací.

S informacemi přišel leaker Yohesh Brar, který tvrdí, že bude pod kapotou chystaného telefonu tikat čipset Snapdragon 8+ Gen1, tedy loňský nejvýkonnější čipset od Qualcommu. Těšit se prý můžeme také na 6,67palcový OLED panel s 2K rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Nemá v něm chybět zabudovaná čtečka otisků prstů.

Co se týče fotoaparátů, hlavní snímač dostane rozlišení 64 Mpx a optickou stabilizaci, doplňovat jej bude 8Mpx ultraširoký senzor a 2Mpx makro kamerka. Výdrž má pak dostat na starost 5500mAh baterie s podporou 67W nabíjení a chybět nebudou ani stereo reproduktory. K představení by mělo dojít relativně brzy, jelikož byl telefon spatřen na jednom z certifikačních úřadů.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Bude POCO F5 Pro dalším zabijákem vlajek?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)