Na telefony Poco F4 nebudeme čekat dlouho. Počítá se s nekompromisním výkonem

poco f4

Společnost Xiaomi nám nedávno představila dva nové telefony Poco. Konkrétně šlo o modely Poco M4 Pro a Poco X4 Pro 5G. Nyní se však začíná spekulovat o řadě Poco F, která by si jistě zasloužila nástupce. Vždyť Poco F3 vyšlo už téměř před rokem.

POCO F4 Pro má dostat Dimensity 9000

Vypadá to, že se skutečně brzy dočkáme další generace. Telefon Poco F4 byl totiž certifikován u FCC a označuje se jako 22021211RG. Úřad prozradil také kapacitu baterie. V telefonu se má o výdrž starat 4400mAh akumulátor. Kromě FCC certifikoval mobil také úřad IMDA v Singapouru, ovšem v tomto případě má jít o Pro variantu.

Ta by měla dle posledních informací dostat čipset MediaTek Dimensity 9000, který je mimochodem alespoň dle benchmarků ještě výkonnější než Snapdragon 8 Gen1. Půjde tedy vskutku o nekompromisní zařízení. Základní Poco F4 má dostat čipset Snapdragon 870, takže i v tomto případě bude o hrubý výkon postaráno.

Jak se těšíte na nové mobily Poco?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)