Pocket Build je oddechová budovatelská strategie. Nově se dá stahovat zcela zdarma

pocket build android hra zdarma

Máte rádi budovatelské strategie? Tak to pro vás máme perfektní tip na hru, která ještě před pár dny byla placená, ale nyní ji můžete stahovat a instalovat na svá Android zařízení zdarma. Hra se nazývá Pocket Build a máte v ní na starost středověké fantasy město.

Pocket Build je kompletně zdarma, hra váš ničím neomezuje

Oproti jiným budovatelským hrám zde nemusíte řešit ekonomiku, suroviny na stavbu a další podobné věci. Jde opravdu hlavně jen o stavění. A to s úplnou svobodou, můžete stavět kostely, políčka, přístřešky, hospody, ale i cesty, stromy atd. Vytvářet také můžete lidi a zvířata. Jedná se spíše o hru tzv. sandbox ražení. V překladu by se to dalo nazvat jako velké pískoviště, kde si hráč může dělat, co chce.

Pocket Build Preview

Pocket Build Preview

A i když je hra nově zdarma, tak všechny věci jsou pro všechny rovnou otevřené, nemusíte za ně platit. Potěší také pěkná 3D grafika, takže se na své výtvory můžete dívat ze všech možných stran. Vývojáři s každou aktualizací přidávají nově věci do hry a musíme říct, že aktualizace jsou hodně časté. Ke spuštění je potřeba alespoň Android 4.4. Pokud váš hra zaujala, můžete ji stahovat z odkazu níže.

Pocket Build - Unlimited open-world building game
Pocket Build - Unlimited open-world building game

Hrajete nějaké budovatelské strategie na Androidu?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)