Máte Playstation? Sony představilo dvojici originálních sluchátek – špunty a prémiový náhlavní headset

sony pulse explore
  • Kromě konzole Playstation Portal Sony na Gamescomu představilo i nová sluchátka
  • Pulse Explore jsou vůbec první oficiální špunty pro Playstation
  • Pulse Elite budou nástupcem původního modelu Pulse 3D

Společnost Sony včera na Gamescomu konečně oficiálně představila očekávaný handheld Playstation Portal. Spolu s ním zamíří do nabídky japonského výrobce také dvojice originálních sluchátek, které využijete naplno právě s Portalem nebo konzolí Playstation 5.

Sony představilo sluchátka Pulse Explore a Pulse Elite

Sluchátka Pulse Explore jsou vůbec prvními oficiálními bezdrátovými špunty pro Playstation. Sony nám o nich neprozradilo mnoho informací, hráči se prý mají těšit na špičkovou kvalitu zvuku, ale také nízkou latenci. Disponují dvěma mikrofony, které mají navíc AI ENC (potlačení rušivých zvuků z okolí), což by mělo zajistit dostatečnou kvalitu při mluvení s ostatními hráči. Samozřejmě budou dodávány s nabíjecím pouzdrem, které koresponduje s designovým jazykem ostatních Playstation produktů. Všimnout si lze také barevné LED diody, která bude pravděpodobně indikovat stav baterie. O výdrži však výrobce nemluvil.

PULSE Explore & PULSE Elite Teaser | PS5

PULSE Explore & PULSE Elite Teaser | PS5

Představil se také nástupce sluchátek Playstation Pulse 3D – Pulse Elite. Ten nabídne vylepšenou kvalitu zvuku, ale také pozměněný design, a rovněž podporu standardu Playstation Link. Ten můžete využít i na konzolích a počítačích, zakoupíte-li si potřebný USB dongle, pokud se spokojíte s horší kvalitou zvuku a odezvou, přítomna je rovněž technologie Bluetooth. Výhodou je, že Playstation Link a Bluetooth fungují samostatně, což můžete v praxi využít třeba pro připojení telefonu a konzole současně, abyste při hraní mohli přijmout hovor. Oba modely samozřejmě podporují i prostorový zvuk.

Špunty Pulse Explore se budou v USA prodávat za cenu 199 dolarů, tedy asi 4 400 korun, headset Pulse Elite pak vyjde na 149 dolarů, přibližně 3 300 korun. U nás budou ceny pochopitelně (s připočtením daně) o něco vyšší.

Dáte přednost Pulse Elite, nebo Pulse Explore?

Zdroj: The Verge

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)