TOPlist

Playstation 5 dostane funkci, na kterou mnozí z nás čekali. Aktivujete ji přes mobil

playstation 5 aplikace screenshoty

Pokud máte Playstation 5 a zkusili jste někdy sdílet screenshot mimo vaši konzoli, zřejmě víte že to není úplně jednoduché. Vypadá to, že si Sony tento problém uvědomilo a začíná pracovat na funkci, která má celý proces zjednodušit a to za pomocí vašeho mobilní telefonu.

Jde přitom o velice jednoduchou věc. Pokud v aplikaci Playstation povolíte možnost automatického nahrávání, všechny snímky obrazovky které pořídíte přes váš Playstation 5 se vám začnou zobrazovat v aplikaci. Díky tomu můžete snímek jednoduše upravit/sdílet na sociální sítě. Doteď bylo sdílení screenshotů poměrně složité. Buď jste mohli připojit USB disk a překopírovat média na něj nebo vybraný snímek třeba odeslat kamarádovi do chatu, který se vám přenáší i do mobilní aplikace.

*NEW* How to TRANSFER PS4/PS5 CLIPS to your PHONE! (NEW UPDATE!) ANDROID & IOS (NO USB NEEDED!)

*NEW* How to TRANSFER PS4/PS5 CLIPS to your PHONE! (NEW UPDATE!) ANDROID & IOS (NO USB NEEDED!)

PlayStation App
PlayStation App

Média se budou v aplikaci ukládat po dobu 14 dnů a mimo screenshoty zde budou k dispozici až tříminutová videa ve Full HD rozlišení. Společnost Sony zatím funkci testuje, takže není dostupná všude. Momentálně přicházejí zprávy o tom, že jí mají k dispozici někteří uživatelé v Japonsku, Kanadě a USA. Je však jen otázkou času, než se dostane ke všem uživatelům.

Jak jste zatím spokojeni s konzolí Playstation 5?

Zdroj: The Verge, Chilly kdog

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)