Playstation 1 emulátor PPSSXX je na Android po omezenou dobu zdarma

playstation emulator na android zdarma

Pokud milujete nostalgii a staré hry, máme pro vás skvělou zprávu. Na Google Play je totiž dostupný populární Playstation 1 emulátor PPSSXX po omezenou dobu zdarma. Ten vám umožní zahrát si naprostou většinu her z první generace této legendární konzole.

Jedná se o port slavného emulátoru PPSSXX z počítačů, přičemž poskytuje velmi dobrou kompatibilitu (více než 99 %), dobrou rychlost a odezvu a přesně sladěnou zvukovou stopu. Je určen pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android, přičemž si můžete zahrát až ve čtyřech hráčích. Existuje zde také velmi populární split screen mód.

Playstation 1 emulator zdarma android
PPSSXX - PS1 Emulator for Android
PPSSXX - PS1 Emulator for Android

Můžete si libovolně mapovat tlačítka a nechybí podpora externích gamepadů. PPSSXX podporuje OpenGL HD a díky pluginu Peopsxgl mají mít hry vylepšenou grafiku. Pokud jste milovníci cheatů, i takové neřesti samozřejmě emulátor podporuje. Normálně za něj přitom zaplatíte 43 korun. Za tip děkujeme našemu čtenáři Ondřeji Vavrouškovi.

Vyzkoušíte Playstation 1 emulátor zdarma?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)