PlayGalaxy Link se dále rozšiřuje. Na jakých telefonech nově funguje?

galaxy-note-10-playgalaxy-link

Službu PlayGalaxy Link Samsung představil spolu s uvedením vlajkové lodi – Galaxy Note 10. Funkce, která umožňuje vzdálené streamování her z PC do telefonu původně fungovala pouze na telefonech, s nimiž byla představena a později se rozšířila také na rodinu Galaxy S10. Nyní korejský gigant plní svůj slib a rozšiřuje službu na další telefony.

Konkrétně ji aktuálně spustíte na telefonech Galaxy Fold, Galaxy S9, Note 9 a Galaxy A90, přičemž musíte mít nainstalovanou verzi 1.07 či novější. Aktualizaci Samsung uvolňuje postupně. Aktuálně je dostupná v USA, Velké Británii, Jižní Koreji, Kanadě, Itálii, Nizozemsku, Francii, Singapuru a Rusku. K nám by se měla dostat ještě tento týden.

Proper PC Gaming on Samsung ANYWHERE! | PlayGalaxy Link

Proper PC Gaming on Samsung ANYWHERE! | PlayGalaxy Link

Je dobře, že se Samsung uchýlil k expanzi na větší množství telefonů, aby mohla být služba konkurenceschopná. Například služba Steam Link se každým dnem zlepšuje a funguje na všech Android i iOS zařízeních. Další alternativou může být aplikace Moonlight, ovšem ta vyžaduje grafickou kartu Nvidia.

Vyzkoušeli jste službu PlayGalaxy Link?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)