Platební karta Google Wallet Card je realitou. Dočkáme se i v České republice?

Google-Wallet-cards

Není to tak dávno, co podrobná analýza aplikace Google Wallet přinesla zajímavé zjištění o možnosti platby plastovou debetní kartou. Po odhalení však záhy veškeré stopy zmizely, aby se nyní mohly v plné parádě vrátit zpět. Ano, Google Wallet nově nabízí platbu skrze debetní kartu. Jak to funguje?

wallet

Již v tuto chvíli si obyvatelé USA mohou objednat platební kartu Google Wallet Card, která je přijímána u všech obchodníků s možností platby MasterCard. Doba doručení se v tuto chvíli pohybuje v rozmezí 10 až 12 dnů. Jak karta funguje?

  • Díky této kartě bude moci zákazník používat peníze z Google Wallet kdekoliv na světě a u jakéhokoliv obchodníka
  • Karta podporuje výběr z bankomatů
  • Zákazník bude moci využít funkci “split tender”, díky které bude moci zaplatit část nákupu z bilance Google Wallet a zbytek jinou platební metodou

wallet CR

Služba je v tuto chvíli dostupná pouze v USA, dočkáme se něčeho podobného i v České republice? Google je v naší zemi poslední dobou velmi aktivní a přináší jednu službu za druhou, nechme se proto překvapit.

Využívali byste podobné služby i v České republice?

Zdroj: Android Police

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)