Je představení hodinek Pixel Watch na spadnutí? Máme další podstatnou novinku

pixel watch render

Není to tak dávno, co jsme vám přinesli zprávu o tom, že se chystané hodinky Google Pixel Watch ukážou možná dříve, než jsme si mohli myslet. Nyní jeden z nejpopulárnějších leakerů, minimálně co se Android zařízení týče, Evan Blass sdílel další poměrně důležitou informaci.

Pixel Watch budou těžit z koupě firmy Fitbit

S webem 91mobiles se podělil o zajímavý screenshot/render, který odhaluje úzké propojení s Fitbitem. Jistě vás neminulo, že právě Google FitBit před nějakým časem koupil a nyní z tohoto nákupu hodlá těžit právě v oblasti nositelné elektroniky. V jedné ze tří vyobrazených ikonek se skrývá právě logo této firmy a již po vybalení z krabičky by dle Blasse měly hodinky běžet na systému Wear OS 3.1.

pixel watch fitbit

Render dále odhaluje přítomnost digitální korunky, (což bylo patrné z dřívějších úniků) a rovněž zaoblené okraje. Na konferenci Google I/O, která se bude konat od 11. do 12. května bychom se o nejočekávanějších Wear OS hodinkách měli dozvědět více informací.

Jak se těšíte na hodinky Pixel Watch?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)