Hodinky Pixel Watch jsou prý za rohem. Kdy by se mohly ukázat?

google pixel watch

Pokud se na něco většina fanoušků systému Wear OS těší, jsou to rozhodně chystané hodinky Google Pixel Watch. I přes rozsáhlé spekulace, uniklé informace, nebo poměrně detailní rendery, které jsme mohli v minulosti vidět se nám stále oficiálně neukázaly, což by se ale podle leakera Evana Blasse mohlo brzy změnit.

Uvidíme Pixel Watch už v květnu?

Už v loňském roce se předpokládalo, že na představení hodinek Pixel Watch dojde. Jako nejpravděpodobnější možnost se jevilo datum spojené s konferencí, kde nakonec americká firma ukázala pouze telefony Google Pixel 6. Jestliže tedy Google neukáže své hodinky letos, tak už snad nikdy. Ale to naštěstí není příliš pravděpodobné. Blass se ve svém Twitter příspěvku pochlubil se screenshotem, kde můžeme vidět kódové označení hodinek (Pixel Rohan) a systém Wear OS 3.1. Právě toto označení jsme mohli vidět v databázi amerických operátorů.

Co si z této informace můžeme vzít? Google se pečlivě připravuje na představení očekávaných Wear OS hodinek a i podle Blasse nebude trvat dlouho, než se konečně ukážou. Přibližně za tři týdny se uskuteční konference Google I/O 2022, na které by se měl ukázat odlehčený Google Pixel 6a.

Dáte šanci hodinkám Pixel Watch?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)