Menu

Pixel Stand není obyčejná bezdrátová nabíječka. Telefon promění v centrum domácnosti

Jedna z hlavních novinek Pixel 3 telefonů je podpora bezdrátového nabíjení. A jak je zvykem, s příchodem bezdrátového nabíjení se objeví i nová bezdrátová nabíječka. Nejinak je tomu i u Google, který představil Pixel Stand. Nejde ale jen o normální bezdrátovou nabíječku, telefon Pixel 3 dokáže proměnit v centrum domácnosti podobně jako včera odhalený Home Hub.

Bezdrátová nabíječka Pixel Stand vylepší funkce Pixel 3 telefonu

V základu je Pixel Stand klasická 10W bezdrátová nabíječka s podporou standardu Qi, takže k ní bez problémů můžete připojit libovolný telefon s bezdrátovým nabíjením. V tom případě ale nebudou fungovat funkce spojené s asistentem Google, což je jeden z hlavních prodejních taháků.

Pokud připojíte Pixel 3 nebo Pixel 3 XL, tak se telefon přepne do nového uživatelského prostředí, které zobrazuje užitečné informace a také ovládací prvky a tlačítka pro různé funkce, které byste mohli využít. Dále například upraví i funkci budíku, kdy se bude napodobovat východ slunce po dobu patnácti minut.

Zároveň může fungovat jako digitální rámeček pro Google Fotky anebo se může integrovat s produkty chytré domácnosti jako je třeba Nest Hello. V neposlední řadě se také využije funkce rozpoznání hudby, kterou Google minulý rok představil. Nově ve stojanu se zobrazí i obrázek alba. Pixel Stand se dá předobjednat na stránkách Google Store v podporovaných zemích, nejblíže je Německo, a to za cenu 79 eur, což je v přepočtu cca 2 000 Kč.

Co říkáte na tuto bezdrátovou nabíječku Pixel Stand? Přijdou vám funkce užitečné?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Kubina28

kubina28 0

10.10.2018 13:03

Ten nápad je sám o sebe geniálny: Spraviť si Google Home hub z mobilu je jednoducho skvelý…ale tá cena, tá cena… 79€ (2100Kč) za 10W bezdrôtovú nabíjačku je jednoducho neakceptovatelná, vo svete kde Xiaomi predáva rovnako výkonnú za 30€ (750kč) a s trochou šťastia ju na eBayi zoženiete 24€ (450Kč)…
škoda… ten koncept sa mi velmi páči

Wortos

wortos 68

10.10.2018 13:34

Google pixel 3 bude mít P-OLED a nevím jestli je zrovna takovéhle zobrazovaní informací idealní pro OLED displeje aby to zachvilku nedopadlo jak vystavene kousky v prodejnach s vypalenýma duchama na displeji

Cardi

cardi -359

10.10.2018 14:56

Tak že bych si z toho sedl na zadek to fakt ne

Jirkar

Jiří Raur 14

10.10.2018 15:40

A v čem je rozdíl oproti jakékoli jiné nabíječce ve tvaru stojánku? Že ji telefon rozpozná a spustí odpovídající prostředí? To by nešlo s jakoukoli jinou jinou, třeba drátovou nabíječkou? Je nutné ztratit část energie díky bezdrátovému nabíjení, které má vždy menší účinnost? Nebo je v ní zabudovaný teploměr a vlhkoměr či co?

RSS (komentáře k článku)