Pixel Stand není obyčejná bezdrátová nabíječka. Telefon promění v centrum domácnosti

google pixel stand

Jedna z hlavních novinek Pixel 3 telefonů je podpora bezdrátového nabíjení. A jak je zvykem, s příchodem bezdrátového nabíjení se objeví i nová bezdrátová nabíječka. Nejinak je tomu i u Google, který představil Pixel Stand. Nejde ale jen o normální bezdrátovou nabíječku, telefon Pixel 3 dokáže proměnit v centrum domácnosti podobně jako včera odhalený Home Hub.

Bezdrátová nabíječka Pixel Stand vylepší funkce Pixel 3 telefonu

V základu je Pixel Stand klasická 10W bezdrátová nabíječka s podporou standardu Qi, takže k ní bez problémů můžete připojit libovolný telefon s bezdrátovým nabíjením. V tom případě ale nebudou fungovat funkce spojené s asistentem Google, což je jeden z hlavních prodejních taháků.

Meet Google Pixel Stand

Meet Google Pixel Stand

Pokud připojíte Pixel 3 nebo Pixel 3 XL, tak se telefon přepne do nového uživatelského prostředí, které zobrazuje užitečné informace a také ovládací prvky a tlačítka pro různé funkce, které byste mohli využít. Dále například upraví i funkci budíku, kdy se bude napodobovat východ slunce po dobu patnácti minut.

Zároveň může fungovat jako digitální rámeček pro Google Fotky anebo se může integrovat s produkty chytré domácnosti jako je třeba Nest Hello. V neposlední řadě se také využije funkce rozpoznání hudby, kterou Google minulý rok představil. Nově ve stojanu se zobrazí i obrázek alba. Pixel Stand se dá předobjednat na stránkách Google Store v podporovaných zemích, nejblíže je Německo, a to za cenu 79 eur, což je v přepočtu cca 2 000 Kč.

Co říkáte na tuto bezdrátovou nabíječku Pixel Stand? Přijdou vám funkce užitečné?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)