TOPlist

Google Home Hub: Chytrý displej se stane centrem domácnosti ještě tento měsíc

google home hub

Hlavní novinka dnešního večer byl Google Pixel 3, rozhodně ale nebyla jediná. Google také oficiálně představil chytrý displej s názvem Home Hub, který spojuje výhody tabletu a chytrého reproduktoru. Výsledkem je centrum domácnosti pro celou rodinu.

Chytrý displej Home Hub pohání Asistent Google

Chytré reproduktory s displejem, nebo chcete-li chytré displeje, nejsou žádnou novinkou. Amazon již nějakou dobu prodává Echo Show a dokonce Lenovo v únoru představilo chytrý displej, který funguje na Asistentu Google, jde tedy o takového předchůdce Google Home Hub.

Meet Google Home Hub

Meet Google Home Hub

Nicméně vše se netočí jen kolem Asistenta Google. Majitelé můžou využívat i další Google služby jako jsou Mapy, Fotky, Kalendář nebo YouTube. Propojit se Home Hub dá i s Nest a hudebními službami jako je Spotify, Pandora nebo iHeart Radio. Podobně jako chytré reproduktory, i tento displej rozpozná, kdo právě k němu mluví a dokáže personalizovat odpovědi. Pokud se nevyužívá, tak může sloužit jako digitální rámeček nebo informační tabule.

Google Home Hub chytry displej

Na rozdíl od jiných chytrých displejů nemá kameru, proto se nedá využívat k videohovorům. Podle Googlu se tak rozhodli, aby si jej lidé mohli bez obav položit například do ložnice. Displej má velikost 7 palců, má senzory, které upravují jas displeje podle okolí. Do prodeje se v zahraničí dostává ještě tento měsíc za cenu 149 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 4 tisíce Kč.

Co říkáte na tento chytrý displej Google Home Hub? Našli byste pro něj doma využití?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)