Pixel Fold prý nabídne extra pevný pant a hodinky zdarma

Google Pixel Fold pant cena hodinky displeje

S blížícím se květnem a termínem každoroční konference Google I/O se zvyšuje intenzita zpráv, které se týkají prvního flexibilního telefonu této značky, jenž by se měl v rámci akce konečně oficiálně ukázat. Očekávaný Pixel Fold podle posledních úniků vyrazí na trh hned v červnu a na internetu se již dříve objevila odhadovaná cena. I další únik potvrzuje, že se bude pohybovat maximálně kolem hodnoty 1 700 dolarů, což je v obyčejném převodu cca 36 tisíc Kč. Bude prý navíc možné využít odkupní bonusy a k mobilu budou zdarma hodinky Pixel Watch.

Kromě ceny pak redakce CNBC zmiňuje s odkazem na interní zdroje například i některé další technické parametry. Zmíněn je například “nejodolnější pant v ohebném telefonu”. To je dost odvážný cíl, když se vezme v potaz řešení u posledních modelů Galaxy Fold a Galaxy Flip, kde je ohebná konstrukce zapouzdřena do krytů s vysokým krytím IP68.

Baterie prvního ohebného Pixelů má běžně vydržet na jedno nabití jeden den, v úsporném režimu případně 72 hodin. Podobně jsou na tom i jiné telefony od Google. S těmi nejnovějšími by měl mít Pixel Fold společný i procesor Tensor G2. Mluví se také o 5,8″ vnějším a 7,6″ vnitřním displeji či hmotnosti 283 gramů.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co zajímavého očekáváte od Pixel Foldu?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)