Pixel Buds Pro jsou nová Google sluchátka za 5 tisíc Kč

Google Pixel Buds Pro představení parametry specifikace cena

Společnost Google první večer své konference I/O představila hned několik nových produktů z rodiny Pixel. Mezi těmi, které vyrazí na trh již letos v létě, jsou také nová bezdrátová sluchátka Pixel Buds Pro. Jak název napovídá, jde o vylepšenou verzi staršího modelu. A Google si dal podle všeho opravdu záležet.

Hlavní chloubou těchto špuntů je velmi kvalitní potlačení okolního hluku (ANC), které zajišťuje unikátní algoritmus Googlu běžící na speciálně vyvinutém šestijádrovém audio procesoru. Perfektní utěsnění má podporovat i technologie Silent Seal, která analyzuje případný průchod nežádoucích zvukových vln kolem špatně těsnících špuntů. Funkce Volume EQ se má zase postarat o správné hladiny výšek, středů a basů při jakékoli hlasitosti.

Introducing Pixel Buds Pro

Introducing Pixel Buds Pro

V kombinaci se stejně vybavenými zařízeními mají Google Pixel Buds Pro ještě letos podporovat prostorový zvuk (spatial audio) a Multipoint connectivity zajistí jednoduché přepínání mezi posledními připojenými přístroji. Nechybí ani Transparency mód pro propouštění okolního zvuku k uchu a přítomný je také Asistent Google. Samotné špunty mají krytí IPX4, pouzdro IPX2.

šestijádrový procesor ANC

Výdrž má při vypnutém ANC činit až 11 hodin, v případě zapnutí aktivního potlačení je to sedm. Nová Google sluchátka budou k dostání ve čtyřech vyobrazených barvách. A to od 21. června za cenu 199 dolarů, tedy cca 4 800 Kč.

Jak se vám líbí Google Pixel Buds Pro?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)