Úplná blbost, nebo super věc? Pixel 8 Pro dostane unikátní novinku

pixel 8 pro render
  • Google Pixel 8 Pro unikl na oficiálním videu
  • Odhalila se na něm jedna z klíčových funkcí
  • Těšit se můžeme také na hlavní 50Mpx snímač ISOCELL GN2

Nejnovější Google telefon, Pixel 7a se ani nestačil ohřát na trhu a už se začíná spekulovat o dalších mobilech z americké stáje. Tentokrát jde o Pixel 8 Pro, který unikl na jednom z videí. To odhaluje jednu z hlavních novinek.

Na zadní straně se vedle fotoaparátů bude nacházet ještě jeden senzor. Až doteď jsme netušili, k čemu by mohl sloužit, ale uniklé video nám odhaluje, že půjde o teploměr. Z videa je patrné, že půjde o technologii, kterou využívají bezkontaktní teploměry. Telefon stačí přiblížit k čelu a během pár sekund získáte přesnou hodnotu vaší tělesné teploty. Může jít tedy o skvělou vychytávku, která může usnadnit každodenní život, nebo další z funkcí, které Google testuje, ale pak se z nějakého důvodu rozhodne je zabít, stejně jako to udělal kupříkladu se Soli radarem.

Google Pixel 8 Pro Hands On (Thermometer feature) Hindi

Google Pixel 8 Pro Hands On (Thermometer feature) Hindi

Teploměr bude dostupný pouze i Pixelu 8 Pro. Co se týče dalších specifikací, očekává se, že telefon dostane čipset Tensor G3 a spekuluje se také o obřím 50Mpx hlavním senzoru ISOCELL GN2 od Samsungu. K představení dojde tradičně na podzim letošního roku.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Dává vám teploměr v telefonu smysl?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)