Tohle může být revoluce! Pixel 8 Pro přijde s fantastickou AI vychytávkou

google pixel 8
  • Google Pixel 8 Pro nabídne exkluzivní funkci
  • Upravíte si díky ní snadno audio u každého videa
  • Možná časem zamíří i na telefony ostatních značek

Google za přibližně dva měsíce představí novou řadu Google Pixel 8, přičemž americký gigant opět neuhlídal specifikace, jak jste se mohli dozvědět v jednom z našich předchozích textů. Novinka bude ale samozřejmě plná také nových softwarových vychytávek, ostatně jako je tomu každý rok. Nyní se na Twitteru (X) objevilo video, které odhaluje exkluzivní funkci zvanou „Audio Magic Eraser“.

Tato funkce umožní uživatelům snadno redukovat nežádoucí zvuky ve videích. Během několika sekund dokáže telefon identifikovat danou stopu a nabízí možnost minimalizovat nebo úplně ztišit nežádoucí zvuky a to skrz posuvníky a další nastavení, které vidíme v editoru. S největší pravděpodobností jde o aplikaci Fotky Google, takže pokud není novinka závislá na hardwaru, mohla by se tato časem (stejně jako Magic Eraser) objevit i na ostatních telefonech.

Video demonstrující Audio Magic Eraser nám ukazuje dívku jedoucí na skateboardu, takže slyšíme kromě jásotu také vítr a hluk od koleček, avšak po aktivaci této funkce je slyšet jen samotná dívka. Pokud by technologie fungovala opravdu tak dobře, jak Google ukazuje, mohlo by se jednat o další revoluční krok. Kupříkladu by se menší tvůrci nemuseli obtěžovat s nákupem drahé techniky a zdlouhavou postprodukcí.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám pozdává funkce Audio Magic Eraser?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)