První detailní videorecenze na Pixel 7a už je venku. Google jej přitom ještě nepředstavil

Google Pixel 7a videorecenze
  • Právě vyšla plnohodnotná recenze na Google Pixel 7a
  • Odhaluje mimo jiné novou modrou variantu
  • Potvrzuje se také přítomnost 64Mpx hlavního snímače

Poté, co se včera na internetu objevilo video, které rozebírá očekávaný Google Pixel 7a zde máme plnohodnotnou videorecenzi od YouTubera munchyho. Ten hned ze začátku sdělil, že neporušil žádné NDA, ale telefon si normálně koupil. Testuje modrou barevnou variantu, která je pro rodinu Pixelů nová. Video má 16 minut, takže se můžete pohodlně usadit a zjistit o něm většinu informací.

Google Pixel 7a už několikrát unikl na renderech a známe také většinu specifikací. Překvapením je ale displej. Původně se spekulovalo o 6,1palcovém displeji, avšak aplikace Device Info HW poukazuje na velikost mezi 6,4 až 6,5 palci. Každopádně se jedná o OLED displej od Samsungu s rozlišením 2400 x 1080 pixelů a 90Hz obnovovací frekvencí. Potvrzuje se také příchod nového 64Mpx hlavního fotoaparátu, ultraširoký snímač má pak rozlišení 13Mpx. Pod kapotou tiká čipset Google Tensor G2 z loňských vlajek v kombinaci s 8 GB RAM. Ve videu si můžeme prohlédnout také snímky, které byly pořízené právě novým Pixelem.

Google Pixel 7a First Look, Hands On & Initial Impressions; Arctic Blue on Deck!

Google Pixel 7a First Look, Hands On & Initial Impressions; Arctic Blue on Deck!

Plnohodnotného představení se dočkáme ve středu na akci Google I/O. Je ale vůbec ještě potřeba? Snad jen kvůli cenám a dostupnosti.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si FE edici s Exynosem?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)