Pixel 4 opět nachytán. Podívejte se na fotografie z obou stran

google pixel 4

Kolem nejnovějšího Googlího telefonu – Pixelu 4 se toho zjistilo opravdu dost. Skoro jakoby neměl Google na své konferenci ničím překvapit. Googlem byl Pixel 4 již potvrzen skrz oficiální Twitter. Kromě toho byl také spatřen v londýnském metru a uniklo o něm spoustu informací. Včera unikl skrz messenger Telegram další leak, konkrétně fotografie obou stran zařízení.

Na fotografiích můžeme vidět, že telefon běží na nejnovějším Androidu 10 a přední strana se od stávající vlajkové lodi, Pixelu 3 příliš neliší. Na zadní straně můžeme spatřit plotýnkový fotoaparát s rozlišením 12 a 16 megapixelů. Nechybí ani bílé vypínací tlačítko, které bude takto zbarvené v černé variantě.

Kromě uniklých fotografií toho víme o telefonu opravdu dost. Google sám představil novou technologii Motion Sense, která nabídne ovládání gesty. Můžeme tak jednoduše přepínat skladby, ztlumit budík či přepínat mezi písničkami. Pixel 4 bude vybaven procesorem Snapdragon 855, 6 GB operační paměti RAM a 5,7″ 90 Hz Super AMOLED displejem s rozlišením Full HD+. Vnitřní úložiště nabídne s největší pravděpodobností pouze 128 GB variantu, zbytek bude zajišťovat cloudové úložiště. Představen bude již letos na podzim.

Těšíte se na Pixel 4?

Zdroj: techradar.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)