Pixel 4 spatřen na veřejnosti. Blíží se jeho představení?

pixel 4 fotoaparat odhaleni

Google před nějakou dobou trochu nečekaně odhalil zadní stranu svého chystaného Pixelu 4 skrz Twitter. Od té doby bylo k vidění spousta renderů, na kterých jsme mohli vidět přibližný design. Před pár dny byl ovšem Pixel 4 spatřen v londýnském metru.

Telefon měl na sobě sice ochranný kryt, přesto ho lze poměrně jednoduše identifikovat. Prozrazuje jej hlavně zadní fotoaparát, který odpovídá přesně tomu, který Google publikoval na svém Twitteru. Zadní kamera je tedy v plotýnkovém tvaru a tvoří ji dva snímače a ToF senzor. Primární snímač by měl disponovat rozlišením 16 megapixelů. Odhalení Pixelu 4 na veřejnosti znamená, že Google zařízení začal naplno testovat a připravuje se na jeho blízký příchod na trh. K jeho představení by mělo dojít již letos v září, tedy ve stejnou dobu, kdy Apple představí nové iPhony.

google pixel 4 odhaleni londyn

Premiéru bude mít Pixel také s více snímači, jelikož až doposud byly Googlí telefony vybaveny pouze jednou čočkou. O výkon se bude pravděpodobně starat Snapdragon 855 v kombinaci s 6 či 8 GB paměti RAM. Google také pravděpodobně představí novou čtečku obličeje, skrz kterou budeme telefon nejen odemykat, ale také platit skrz Google Pay či se přihlašovat do aplikací.

Těšíte se na Pixel 4?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek