Pixel 4 oficiálně. Google ukázal jak bude vypadat

Google Pixel 4 oficiálně

Google před chvilkou na svém Twitteru oficiálně potvrdil vzhled nového Pixelu 4. Zatočil tak celkem šalamounsky se všemi možnými rendery a spekulacemi, které se na internetu rojili v hojném počtu a to skoro každý den. Přidal tedy rendery zadní strany telefonu a k nim větu: “Tedy, vypadá to, že je tu nějaký zájem, tak tady to je. A počkejte až uvidíte, co s ním můžete dělat!”

Naplnily se tak spekulace o čtvercovitém designu fotoaparátu, ovšem pouze s dvěma čočkami. Místo té třetí se v místech nachází LED blesk a pravděpodobně mikrofon. V dolní části telefonu se nachází minimalistické logo Google a musíme říct, že se nám design zadní strany velmi líbí. Pixel 4 má být představen již letos v říjnu. Na design přední strany a ostatní specifikace, kterými bude Pixel 4 disponovat si tak budeme muset počkat, ovšem počítá se s tím nejlepším. Tedy Qualcomm Snapdragon 855 a 6 nebo 8 GB RAM. Předpokládat se dá také nabíjení skrz USB-C a absence audio jacku, který se naposledy objevil v Google Pixel 3a. Google nás tak dále napíná, zda bude jejich vlajková loď disponovat čtečkou otisků prstů v displeji, nebo čtečkou obličeje.

Uvažujete nad koupí Pixelu 4?

Zdroj: Google Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)