Menu

Píšete si rádi poznámky? Stáhněte si skvělou aplikaci Supernote

Máte telefon s dotykovým perem? Pak zkuste aplikaci Supernote, kterou můžete znát ze zařízení Asus Padfone 2. Uživatelům z xda-developers fóra se totiž danou aplikaci podařilo vyextrahovat a vy si jí tak můžete užít i na zařízení jako například Samsung Galaxy Note 2. Uživatelé referují, že se jedná o jednu z nejlepších aplikací pro S-Pen, kterou na svém Notu můžete mít. Aplikace rozeznává ručně psaný text a přepisuje ho do sešitu, což u aplikace SNote nefunguje. Osobně jsem jí zkoušel a funguje velice dobře. Link ke stažení zde.

Zdroj: http://forum.xda-developers.com,

 

Komentáře

Petr

Petr

18.1.2013 15:49

Skvělé.
Opravdu povedená aplikace, která se vždycky hodí, když potřebuji rychle něco zapsat. Mám ji na SG Note i na tabletu Note10.1, u obou funguje v pohodě :-)

kosta

kosta

18.1.2013 16:40

asus padfone? tahle aplikace je snad na všech tabletech od asusu, sám jí mám na transformer prime který vyšel skoro rok před prvním padfonem… Každopádně jedna z nejlepších poznámkových aplikací

Honza77

Honza77

18.1.2013 18:30

Jak tak koukám na to video, tak bych si na tom nechtěl dělat poznámky. Jde mu to strašně pomalu. Před x lety jsem používal běžný notebook s tabletem Wacom Bamboo a OneNote od MS a šlo to krásně.

Nebo čistě na matematiku se dobře psalo v TeXu s nějakým rozumnějším editorem (např. pěkně se dělalo v produktech od MacKichan Software – komerční sw, kde šlo kombinovat planí na klávesnici s klikáním na ikonky, když člověk zrovna nevěděl, jak danou věci napsat, a dalo se to dobře automatizovat – různé automatické přepisy, vlastní zkratky, kopírování a úpravy apod.).

Sandak

Sandak

18.1.2013 18:46

Tak jsem jí vyzkoušel na mém Samsung Galaxy Note II a funguje parádně :-)
Zatím jsem ale moc nepřišel na moc vylepšení oproti defaultní S Pen aplikaci, která nabízí to samé :-) A u Super note jsem prozatím nenašel rozpoznávání tvarů, pokud to vůbec má? :-)

Zs

Zs

18.1.2013 19:54

Nahrál jsem to do N8010. Funguje svižně a stabilně. Avšak oproti Snote to nemá, jak rozpoznávání čehokoliv, tak ani nereaguje na tlak. Na poznámky fajn, ale pro toho, kdo má Snote to je na nic. Základ to má stejný jen to mu chybějí funkce, na které si člověk snadno zvykne.

Carlii

Carlii

19.1.2013 1:34

Aplikace podle tutoriálu by měla rozpoznávat psaný text. Ume se vůbec to tlačítko na aktivaci nezobrazil. Nexus 7.

Marty

Marty

19.1.2013 3:10

Po precteni clanku jsem nevahal a hned sosnul.. K memu zdeseni vsak nejsem schopen aplikaci nainstalovat, protoze jak jsem se docetl na xda-foru, tato aplikace bezi pouze od androidu 4.x coz je u meho GT 7.7 problem:-( Muj samsung se totiz aktulazace z tovarni 3.2 asi nikdy nedocka:-(

Zdeněk

Zdeněk

19.1.2013 10:06

Nevyrovná se S-Note od Samsungu. Vyzkoušeno. Ale nemít Galaxy Note Ii neváhal bych ji označit za skvělou.

Mira

Mira

19.1.2013 21:06

Na mem Transformeru jsem ji mel predinstalovanou, je dobre ze do poznamek si muzu davat fotky. Ale vadi mi omezena delka stranky. Tak radeji pouzivam ColorNote.

RSS (komentáře k článku)