Menu

Piráti z Karibiku mají vlastní strategickou hru na Android

Nový díl filmové série Piráti z Karibiku jde za pár dní do kin. Jak už je tak trochu zvykem u velkých filmových značek, doprovází je i hry. Nejinak tomu bude i nyní. Plusem je to, že v posledních letech šla kvalita podobných her značně nahoru. Jak na tom budou Piráti?

Piráti z Karibiku nabídnou (nečekaně) hru za piráty

Pro začátek ještě uvedeme oficiální název, ten je Pirates of Caribbean: Tides of War. Jedná se o strategickou hru, ve které narazíte na postavy a události ze všech pěti dílů. Nebude tedy výhradně spojena jen s posledním dílem. Chybět samozřejmě nebude Jack Sparrow, Hector Barbossa nebo Will Turner.

Hru tvoří vývojářské studio Joycity. Chopíte se v ní role kapitána, úkolem je stavět lodě, vylepšovat je, trénovat posádku a bojovat proti nepřátelům. To vše v online multiplayeru. Hráči také můžou mezi sebou tvořit aliance a bojovat na mořích společně.

Hru již nyní můžete stahovat zdarma z Google Play. Nachází se v ní také in game nákupy za reálné peníze, které se můžou vyšplhat až do výše 10 tisíc korun za položku! Hra je jinak v anglickém jazyce a ke spuštění je potřeba alespoň Android 4.1. Nedávno jsme psali o jiné pirátské hře, která se jmenuje Tempest. Ta se může pochlubit vynikající grafikou.

Jste fanoušci série Piráti z Karibiku? Vyzkoušíte tuto hru?

Zdroj: androidauthority.com.

 

Komentáře

orgasmic

14.5.2017 8:46

Zvlastni, vsechny jejich hry maji hodnoceni 4.3.
Tohle bych si radeji do mobilu neinstaloval :)

Abkraka_a

AlešA 6

15.5.2017 21:35

Povedená hra, jen nedomyšlená….
Škoda že nejdou přeskakovat animace či alespoň zrychlit.

Ondrej Hak

18.5.2017 0:08

Velmi zdařilá hrá, vše naprostá bomba, velké množství monster, velké množství npc lodí, velké množství možností, hra je stále ve vývoji je spuštěná jen pár týdnů, a náš klad si drží krásnou 14tou pozici ! :)))

amirinda

19.5.2017 10:38

zkusil jsem jen na chvilku a šlo to z telefonu. Nevím proč bych hře měl dávat oprávnění k nastavení telefonu, volání …

RSS (komentáře k článku)