Na český trh míří dvě nová svítidla Philips Hue

philips-hue-go-resonate-lampicka-svitidlo

Společnost Signify oznámila, že na českém trhu brzy začne prodávat dvě nová zařízení značky Philips Hue. Patří mezi ně venkovní nástěnné svítidlo Philips Hue Resonate a přenosná stolní lampa Philips Hue Go. K oběma novinkám jsou kromě specifikací známá také data zahájení prodeje a finální tuzemské ceny.

Exteriérové nástěnné svítidlo Philips Hue Resonate láká na elegantní černý design a poskytuje osvětlení v teplé či studené bílé nebo v barevných variacích. Novinka osvětluje prostor pod sebou. Lze jej využít například na balkóny, terasy či ke vchodovým dveřím. Tvar vrhaného světla je možné pomocí dodávaného nástavce zúžit a uzpůsobit ho úzkým stěnám a sloupům. Model Resonate se bude v ČR prodávat již od 24. ledna za cenu 4 129 Kč.

Přenosná stolní lampa Philips Hue Go, kterou firma Signify představila už v loňském roce, má vytvářet správné osvětlení pro čtení v posteli nebo večeření na terase. Novinka určená pro vnitřní i venkovní použití se v Evropě začne prodávat od 21. února a cena činí 4 009 Kč.

Které Philips Hue produkty už máte doma?

Zdroj: TZ Signify

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)