TOPlist

Peněženka Google dostává nový vzhled. Co říkáte na změny?

google peněženka
  • Peněženka Google prochází změnou designu
  • Nový vzhled je dostupný ve verzi 2.193.x
  • Aktualizace však probíhá na straně serveru

Ani bychom neřekli, že Peněženka Google je s námi už více než rok. Americká společnost ji představila na loňském Google I/O, třeba vedle Pixelu 6a. Nyní Google začíná testovat nový vzhled, který by měl její používání ještě více zefektivnit.

Té největší změny si lze všimnout už na úvodní obrazovce, kde se už nenachází kruhová animace značící NFC. Tento prvek zabíral poměrně dost místa a Google jej značně zmenšil a přesunul dospod pod kartu. Jednotlivé karty se už nezobrazují přímo vedle sebe, ale pod sebou, takže máte okamžitý přehled o všech kartách, které máte v aplikaci uložené.

To se pojí také s faktem, že se v dohledné době dočkáme digitálních občanských průkazů a už nyní si do ní můžeme přidat letenky, jízdenky nebo digitální klíče od auta. Nový vzhled se nachází ve verzi 2.193.x, avšak v tuto chvíli jeho aktivaci hlásí jen hrstka lidí. Firma ho bude zřejmě několik týdnů testovat a následně se dostane ke všem uživatelům.

Peněženka Google
Peněženka Google
Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí aktualizovaný vzhled Peněženky?

Zdroj: 9to5google.com, PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)