Oblíbená diablovka Path of Exile míří na telefony. Má mít to nejlepší z PC verze

path of exile mobile

Vývojáři z Grinding Gear Games si na vlastní akci ExileCon připravili mnoho novinek. Kromě představení Path of Exile 2 a celé řady velkých aktualizací pro první díl, oznámili i Path of Exile Mobile. Akční RPG ve stylu Diabla si na mobilních zařízení s Androidem a iOS zahrajeme již příští rok.

Path of Exile Mobile má být nekompromisní herní zážitek

V krátkém videu vývojáři slibují, že na obrazovky mobilních zařízení přenesou to nejlepší z PC verze hry. V oznámení rovněž prozradili, že jejich hra nebude mít video reklamy, mikrotransakce, časové brány, notifikace apod.

Path of Exile Mobile

Path of Exile Mobile

Několikrát se rovněž strefují do Blizzardu, tedy společnosti, která stojí za herní sérií Diablo. V minulém roce byla představena mobilní verze Diablo: Immortal, která si ale moc fanoušků nezískala hned kvůli několika důvodům. Mimo jiné hru pro Blizzard tvoří čínské studio, Grinding Gear Games si “rýpli”, že Path of Exile Mobile tvoří přímo oni.

Vydání je plánováno na rok 2020, v následujících měsících se určitě dočkáme dalších a dalších informací. Na závěr ještě dodáme, že podobně jako PC verze, i tato mobilní verze bude zdarma a nebudou do ní existovat dodatečné nákupy za reálné peníze, které vás zvýhodní oproti ostatním hráčům.

Těšíte se více na Path of Exile Mobile nebo Diablo Immortal?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)