Pátá série oblíbeného seriálu Lucifer se blíží. Dorazí i šestá

Pátá série Lucifer

Lucifer je jedním z vůbec nejoblíbenějších seriálů na Netflixu a nyní se blíží jeho pátá série. Kromě toho produkce rovněž prozradila, že hlavní herec Tom Ellis přijal kontrakt na šestou sérii. Bez toho, aniž bychom seriál viděli tak nyní víme, že pátá série neskončí uzavřeně.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Pátá série oblíbeného seriálu Lucifer se blíží

U nadcházející série je premiéra naplánována na 21. srpna s tím, že bude rozdělena na dvě poloviny po osmi dílech. Zatím nevíme, kdy bude ke shlédnutí ta druhá, ovšem dá se očekávat, že to nebude dlouhá doba. Právě šestá série má být dle všeho poslední částí. To jsme ale slyšeli u více seriálů, které mají nyní o další dvě série navíc.

O čem je Lucifer?

A o čem vůbec Lucifer je? Co udělá pán všech pekel, když se začne nudit? Přestěhuje se do Los Angels, otevře si noční klub a seznámí s budoucí kolegyní – Chloe Deckerovou. Následně vytvoří skvělou detektivní dvojku. Lucifer je skvělou záležitostí, která míchá fantasy, thriller ale také komedii, jelikož ne jedna hláška vás zaručeně dostane do kolen. Seriál má navíc v dnešní době již 4 série a celkem můžete shlédnout 67 dílů, což je pořádná porce zábavy. Ta třetí je sice trochu slabší a zdlouhavá, ovšem čtvrtá to vynahrazuje.

Netflix
Netflix

Official Trailer | Season 1 | LUCIFER

Official Trailer | Season 1 | LUCIFER

Pátá série seriálu Lucifer bude tradičně ke shlédnutí na platformě Netflix. Ta v Česku vyjde na 199 Kč v případě SD kvality, 259 Kč zaplatíme za HD kvalitu a pokud si budeme chtít vychutnat zážitky ve 4K, vyjde na 319 Kč.

Viděli jste Lucifera?

Zdroj: digitalspy.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)