TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 260: snowboard, koně a další…

snowboard

Vítáme vás u další Pařby na víkend – tipech na Android hry 260. Opět po týdnu jste se dočkali a jako odměnu vám ihned na začátek přineseme skvělý snowboard zážitek, posléze kombinaci 2D skákačky a multiplayeru s velkým potenciálem a na závěr oddech u dostihů pogo tyče. Jdeme na to!

Snowboarding The Fourth Phase: Na snowboard s rudým býkem…

Dnes začneme Pařbu velmi originální hrou a to novým pohledem na snowboard hry. Tu nám přináší sám rudý býk jako „mezivýplň“ mezi filmy Art of the Flight a novým filmem, který nese stejný název jako hra The Fourth Phase.

Zasněženými vrcholky Britské Kolumbie, Wyomingu či Aljašky vás provede známý jezdec Travis Race a dá vám možnost zvolit si „vohoz“ a „prkno“ dle svého vkusu, ale také možnost vytvořit a následně upgradovat basecamp, drony, sněžné pluhy atd. Hra je zadarmo a stále v updatech přináší nových obsah, proto se vyplatí tuto hru na mobilu mít, hrát jí a cítit horský vzduch než vyjde samotný film, už jen kvůli tomu, že hra přináší inovativní přístup k samotnému hraní si na snowboardistu na mobilu.

Snowboarding The Fourth Phase
Snowboarding The Fourth Phase

GetMeBro!

Inovativně míchá psychedelickou 2D skákačku s povedeným online multiplayerem, který je doplněn i o „sólo“ runy. Ve hře na vás zapůsobí prostředí, hudební podkres, každý týden přibývající mapy i hratelnost, založená především na vašem skillu.

Zdánlivě jednoduchá běhačka, má velmi propracovaný systém skoků, kdy záleží na intenzitě stisknutí a také příjemný systém speciálních dovedností, které vám při samotném běhu nejednou mohou zachránit krk, či jednoduše pomoci. Dle vývojářů z GimmeBreak se nejedná o pay-to-win hru, především zde jde o kompetitivnost a skill jednotlivých hráčů. Schopnosti a vzhled vašeho panáčka můžete samozřejmě měnit a to vše a ještě mnohem víc pouze za vaši kovovou padesátku.

GetMeBro!
GetMeBro!

Steeplechase Horse Racing

Možná na první pohled působí jako prvoplánová hra a taky ve své podstatě je. V dnešní pařbě jí najdete kvůli nostalgii a hlavně velmi zábavnému hernímu modelu.

Ten spočívá v tom, že na začátku vsadíte na svého Železníka a posléze ho i na trati ovládáte, jenže záleží jak dobře a rychle přeskočíte danou překážku, ta vás podle toho zpomalí nebo zrychlí. V tom a v ničem jiném spočívá celé jádro hry. Pokud hledáte něco víc, u této hry se nedočkáte, přesto je ale zábavná a pro dostihové fanoušky jako dělaná.

Steeplechase Horse Racing
Steeplechase Horse Racing

Gopogo

Je další povedenou „záchodovkou“ s dílny studia Nitrome.

Tentokrát budete ve scifi budoucnosti, kde je skákání na pogo tyči zakázané, právě skákat na pogo tyči, tedy porušovat zákon a procházet napříč 40 ručně modelovanými levely nebo Endless módu. Pixelartový styl a možnost odemykání dalších pogo postav, na to už jsme trochu zvyklí a i tady je to samozřejmostí. Hra zdarma avšak s malinkou vadou nebo naopak plusem: easy-to-play-hard-to-master. PS: tento kontrast velmi hezky uvidíte ve video Pařbě.

Steeplechase Horse Racing
Steeplechase Horse Racing

Video Pařba na víkend 260

Pařba na víkend – tipy na Android hry 260

Pařba na víkend - tipy na Android hry 260

Pařba na víkend (Android hry)

[gravityform id=“58″ title=“true“ description=“true“]

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí

Děkujeme za váš feedback!

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)