TOPlist

Pařba na víkend – tipy na Android hry 87

featured

V první novince od Glu budeme s Jackem Griffinem likvidovat teroristy a snažit se kombinovat stealth s hrubou sílou. Další, velmi zajímavou a neobvyklou hrou, je Beat Hazard Ultra. Tato vesmírná střílečka reaguje na hudbu, kterou v telefonu zrovna posloucháte. Podle ní se pak odjíví celková hratelnost a je rozhodně o co stát. Jako třetí hru jsme zvolili Shadowgun: Deadzone. Beta už je minulostí a my si tak ukážeme novinky plné verze. Na závěr si zabojujeme se stick panáčkem v Anger of Stick 2 a zazávodíme na longboardech v Downhill Xtreme.

Contract Killer 2

Je pokračování úspěšné střílečky od Glu Mobile. V roli Jacka Griffina se vydáte napříč světem plnit jednotlivé kontrakty, jejichž náplň spočívá v systematickém zabíjení teroristů. Ve hře se setkáte jak s pohledem z první, tak i třetí osoby. Stejně jako v prvním díle si zde nebudete moct chodit, kam se vám zamane, ale pouze do vytyčených míst, která slouží jako prostor pro vaše krytí. Hra má výbornou grafiku a je poměrně rozmanitá, protože možností, jak zneškodnit vaše nepřátele, je vždy spousta. Samozřejmostí her od Glu jsou miktrotransakce a zde tomu není výjimkou. Dokupovat si můžete zbraně (sniper pušky, automatické a vrhací zbraně apod.), životy a Glu zláťáky. Oproti prvnímu dílu se jedná o značné zlepšení. Hra je zdarma, takže si ji minimálně na chvíli vyzkoušejte zahrát.

contract1

CONTRACT KILLER 2
CONTRACT KILLER 2

Beat Hazard Ultra

Je velmi netradiční a zajímavá hra. S vaší vesmírnou lodí budete likvidovat přilétající emzáky a další podivné objekty. Celá hra je založena na hudbě. Před spuštěním každého kola si můžete z vašeho telefonu zvolit mp3, která vás bude v následujících vesmírných soubojích provázet. To by stále ještě nebylo tak zajímavé, kdyby frekvence vaší palby nebyla závislá na frekvenci dané skladby. Kadence vaší střelby je tedy závislá na tom, co zrovna hraje. Zároveň sbíráte power-upy a další bonusy. Beat Hazard má naprosto skvělé vizuální zpracování a efekty a věřím, že většině hráčů se bude líbit. Někteří by ji však mohli odsoudit, protože občas se toho na displeji děje tolik, že zkrátka nevíte, co se zrovna děje.

beat1

Beat Hazard Ultra (Demo)
Beat Hazard Ultra (Demo)

Shadowgun: Deadzone

Beta skončila a vy si tak můžete vytvořit nové účty a vrhnout se do nejlepší multiplayerové hry na mobilních telefonech. Společně s oficiálním vydáním se nám dostalo několik nových map a předmětů. Madfinger Games (vývojáři této hry) navíc přislíbili pravidelné updaty, obsahující jak mapy, tak i nové módy a mnoho dalšího. DeadZone se hraje výborně, nesetkáte se už s žádnými lagy, které hru v betaverzi občasně provázely. Nakoupit si už můžete herní peníze či prémiový account. Dostane se vám zvýhodnění ve formě rychlejšího získávání zkušeností, možností využití in-game hlasové komunikace, apod. Odkaz na recenzi betaverze zde.

deadzone11

ce757a3ff094f9d4f37c1c7276583d47?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Anger of Stick 2

Je hra s kreslenými stick panáčky od vývojářů z Miniclipu. Anger of Stick 2 nabízí několik herních módů. Je to buď klasická kampaň, běh přes překážky, Jump mód a Survival. Pojďme se bavit o klasické kampani. V roli vašeho neohroženého panáka se utkáte s velkým množstvím nepřátel. Váš hrdina dokáže kopat, boxovat a skákat. Mixováním těchto skillů dokážete provádět opravdu zajímavá a hlavně účinná komba. Za získané peníze z absolvování jednotlivých kol si také můžete nakoupit zbraně, které vám usnadní postup ve hře. Hra má velmi jednoduchou grafiku, ale velmi zábavnou hratelnost.

stick1

f750c8bd5e7da947924575faceaceae8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Downhill Xtreme

Je adrenalinové sjíždění kopců na longboardech. Hra nabízí široké možnosti úprav vaší postavy a to jak kosmetických, tak jízdních. Nakupování lepších longboardů vám totiž zvyšuje atributy a činí vás tak silnějším protivníkem. Downhill Extreme má výbornou grafiku a ještě lepší hudební doprovod. Ovládání je poměrně jednoduché, ale je třeba se jej naučit. Zatáčení se provádí nahýbáním telefonu do stran. Brzdí se dotykem levé strany displeje a zrychluje zase pravou stranou. Pokud se nacházíte v ostré zatáčce, stačí stisknout brzdu a trhnout telefonem do strany (smyk). Downhill Extreme rozhodně doporučuji, jedná se o kvalitní závodní hru.

downhill1

Downhill Xtreme
Downhill Xtreme

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 87

Pařba na víkend - tipy na Android hry 87

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)