TOPlist

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 70

perrymain

Další díl Pařby na víkend s pořadovým číslem 70! Začneme svižně se skvělou zombie střílečkou Dead Trigger, poté si zahrajeme závodní hru, ve které si zajezdíme s monster trucky, kamióny a dalšími auty. Ve třetí hře se vžijeme do role agenta Perryho a zachráníme svět v potrubním systému. Pokud jste si někdy chtěli vyzkoušet, jaké to je být zombíkem, máte možnost sníst pár mozků ve hře Plight of the zombie a na závěr pro vás zde máme nekončící litry stříkací krve ve 2D střílečce Monster Shooter: Lost Levels.

Dead Trigger

Další pecka od MadfingerGames, která je nově zdarma na GooglePlay. V Dead Triggeru se sice samozřejmě setkáme s mikrotransakcemi, ale i po několika hodinách hraní se dá hra zvládat bez nich a tak mi vlastně vůbec nevadí, dokonce přemýšlím, že bych si něco i zakoupil. Dead Trigger je klasická zombie střílečka s velmi pěknou grafikou, ovladatelností a skvělou hratelností. Hra nabídne mnoho zbraní a vychytávek, které možná neznáte, jako jsou točící se čepele, které ze zombíků nadělají paseku a další. Vaše úkoly v zombie světě budou různé od bránění svých pozic až po schraňování zásob pro přežití. Jelikož mně zombie tématika baví a hrál jsem snad všechny hry podobného typu na počítači, tak za sebe rozhodně doporučuji, ale jestli vás nemrtví nebaví, může se tato hra pro vás stát časem stereotypní.

deadtrigger

Dead Trigger: Survival Shooter
Dead Trigger: Survival Shooter

Offroad Legends

Velmi povedená závodní hra, která mě překvapila a zabavila na dlouhou dobu. Závodit zde budeme s mnoha typy aut, náklaďáků a monster trucků. Každé si budeme moct vyšperkovat k dokonalosti, měnit budeme moct i velikosti kol, síly tlumičů a jiné. Tratě se s vámi nebudou nijak mazlit a pokud si nedáte pozor, můžete v jedné chvíli přijít klidně o všechna kola naráz. Offroad Legends má moc pěknou grafiku, propracovanou fyziku a návykovou hratelnost. Není zde žádný multiplayer, ale závodit můžete sami se svým stínem.

offroadlegends

Offroad Legends - Truck Trials
Offroad Legends - Truck Trials

Where’s My Perry?

Pokračování jedné z nejlepších logických her na Androidech Where’s My Water. Princip a ostatní aspekty hry jsou naprosto stejné a tak hru můžeme skoro brát jako rozšíření levlů původního Where’s My Water. Samozřejmě zde budou nové prvky a způsoby, které jsme dříve neznali. Také dostaneme nového hrdinu a komixový příběh. Pro ty, co se s dřívějším dílem nesetkali, tak budeme rozrývat hlínu, kombinovat vodu, páru, lávu a další prvky tak, aby hlavní hrdina agent Perry mohl pokračovat ve svých misích. Where’s My Perry je stejně kvalitní jako předchozí díl, a proto se hned řadí k mým favorizovaným hrám.

where is my perry

89da886adf569569e4dba6599be6e6fc?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Plight of the Zombie

Pokud vás nebaví neustále střílet zombíky můžete si zahrát tuto logickou hru, ve které si za nemrtvé zahrajete. Budete muset nakazit všechny zlé lidi, kteří se vás budou snažit za každou cenu zabít. Zombíky ovládáte tažením prstu po displayi, čímž jim určíte směr, kterým se mají vydat. Dotknutím se člověka ho nakazíte a přidáte na svou stranu. Lidé mají samozřejmě zbraně, ale vy vidíte jejich dostřel, takže se jim můžete vyhnout. Zombíků máte několik druhů a jejich správným použitím a logickým uvažováním vyhrajete. Plight of the Zombie je zdarma a jedná se spíše o oddechovku. Kola mi nepřišla náročná, ale určitě mě zabavila.

plightof the zombie

a7d9d6fc82a33ec2d1708ddd6961f6ed?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Monster Shooter: Lost Levels

Úžasná hra s pěknými animacemi, skvělou hratelností a slušnou grafikou. Oproti předchozímu dílu zde najdeme ještě více zbraní, ještě více kol, nové nepřátelé a nové předměty. Hru ovládáme dvěma virtuálními joysticky pro střelbu a chůzi, dále zde máme tlačítka pro granáty a další pomocné zbraně. Monster Shooter je skvělá a kvalitní střílečka.

monster shooter lost levels

b4288cbe1a3b6a0d0dad87f321cc45ab?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 70

Pařba na víkend - tipy na Android hry 70

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)