TOPlist

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 55

shadowgun 1

SHADOWGUN: The Leftover

Ačkoliv tuším, že všem pařanům název SHADOWGUN něco říká, přece jenom bychom si měli tuto hru znovu představit. Najde se človíček či dva, kteří by nemuseli tušit, oč tu běží. Jedná se o akční střílečku vývojářského studia MadFinger Games a to ne jen tak ledajakou. Po pár minutách hraní vám dojde, že audiovizuální zpracování této hry nemá na mobilních zařízeních konkurenci. Pokud máte zájem o plnohodnotnou recenzi, naleznete ji zde: https://www.svetandroida.cz/shadowgun-androidi-gears-of-war/. A teď malinko k „datadisku“, který nese název Leftover. Co nabídne?

  • pokračování původního příběhu se čtyřmi novými misemi
  • nový druh nepřátel
  • nová zbraň
  • vylepšená grafika a animace
  • nové cut scény
  • nový soundtrack
  • možnost dělat kotoul
  • nové efekty (roztřesená kamera, stopy po kulkách)
  • vybalancování hry (obtížnosti, síly zbraní a nepřátel)
  • a další vylepšení

Nejlepší na tom všem je, že tento expansion pack si nemusíte dokupovat zvlášť. Stačí pouze updatovat hru a Leftover můžete spokojeně hrát. Touto formou se SHADOWGUN již brzy dočká i multiplayeru.

shadowgun 1

Gravity Project

Po úspěšné skákačce Temple Run je tady další propracovaná hra podobného žánru. Úkolem zde bude doběhnout do cíle za stanovený čas. Název hry Gravity Project vypovídá o tom, že v ní bude figurovat gravitace a je tomu skutečně tak. Se změnou gravitace si budete muset dávat pozor na padající bedny a překážky stojící v cestě. Občas vám bude docházet čas a proto je dobré sbírat modré body, které čas doplní o 2 vteřiny. Gravity Project je zajímavá alternativa hry Temple Run, anebo je to naopak?

gravity project1

Gravity Project
Gravity Project

Photon

Logicko-postřehová hra na způsob Tetrisu. Místo kostiček v ní budete spojovat kolečka (fotony). Když se vám to nebude dařit, fotony se zaplní celá obrazovka a hra pro vás končí. Minimální počet spojených fotonů způsobující jejich destrukci a zmizení jsou tři. Když je zmizíte, budou zmizelí a když je nezmizíte, hra zmizí vás. (Pulp Fiction) :).

photon1

f10012842542aa8a3fcee0e02f5afe8d?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Bouncy Bill

S želvou Billem se vydáte na cestu nekonečného hopsání. Příčky, po kterých budete skákat, mění svůj směr, a vy musíte vyčkat na správnou chvíli pro skok na konečnou příčku, označenou jako cíl. Postupem času budete čelit složitým levelům, kde je třeba si nastudovat trajektorie všech příček a podle toho jednat. Za reálné peníze je v této hře možno dokupovat různé doplňky pro zastavení času (=vyšší skóre), dále pro úplné přeskočení jednotlivých kol a také pro otevření nové kampaně.

bouny1

38a4125f2e5735ebaab8e9ce0e73e1e7?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Elements

Logická hra, ve které budete posunovat prvky do správných zdířek. Je to stará dobrá klasika a ta jen tak neomrzí. Elements mi přijde docela složitá, ale to je jenom dobře. Po dohrání bude vaše logické myšlení o stupeň vyšší. Anebo to dopadne tak, že hru ve třetím kole vypnete, odinstalujete a budete pěkně naštvaní! :D

elements1

Elements
Elements

Video

Pařba na víkend – tipy na android hry 55

Pařba na víkend - tipy na android hry 55

 

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)