Pařba na víkend – tipy na Android hry 131 – zombíci, plošinovky a Einstein

dead on arrival 2 main

V dnešní Pařbě na víkend vás jako první čeká pořádná zombie akce s až čtyřmi přáteli v online multiplayeru v Dead on Arrival 2, poté si zahrajete jednoduchou, ale přesto velmi náročnou plošinovku Brave Bit. Ve třetí hře budete trénovat své hlavy pod vedením samotného Alberta Einsteina v Einstein Brain Trainer. Předposlední kousek z vás na chvíli udělá raketové inženýry ve hře SimpleRockets a na závěr si dáte rozkošnou a střeštěnou plošinovku plnou nápadů s malým žlutým hrdinou v Mini Dash.

Dead on Arrival 2

Jo zombíci pořád frčí a novinka od studia N3V Games vás prověří v té nejzákladnější otázce, jak dlouho dokážete přežít zombie apokalypsu? Dead on Arrival 2 vás vrhne do prostředí plného nemrtvých s perfektní grafikou a hratelností. Hrát můžete hru pro jednoho hráče s upovídaným a charismatickým hlavním hrdinou, nebo online multiplayer až pro 4 hráče, který si užijete i s kamarády s jinými operačními systémy. Princip hry je klasický snažíte se přežít co nejvíce vln nemrtvých a k obraně máte k dispozici celé arzenály zbraní poskrývané v odemykatelných místnostech. Dead on Arrival 2 je na Google Play dostupný zdarma s mikrotransakcema.

dead on arrival 2 multiplayer

Dead on Arrival 2
Dead on Arrival 2

Brave Bit

Jednoduchá, ale přesto velmi náročná plošinovka, která prověří vaše schopnosti a trpělivost. S malým čtverečkem se pokusíte projít desítkami kol s temnou atmosférou a spoustou smrtelných nástrah v podobě pil, bodců, děl, elektrických plotů, kulometů a snímačů poloh. Pro dokončení kola je třeba aktivovat bíle kulaté spínače. Brave Bit je na Google Play dostupný za necelých 21 korun.

brave bit floors

cfa38eabf71d258370a5eb51b689148f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

SimpleRockets

Vyzkoušejte si jaké to je být raketovým inženýrem, navrhujte vlastní rakety a posílejte je do vesmíru, dokonce až k měsíci. Se svými výtvory budete plnit připravené úkoly a kreativitě se zde nekladou meze. Hra nabídne i vyzkoušení si startu téměř ze všech planet sluneční soustavy. Hra SimpleRockets nás v redakci překvapila, nabízí hodiny zábavy a nespočet možností. Stavění vlastní rakety a následné zkoušení její možností je zde nesmírně zábavné a fyzikální model je na výborné úrovni. SimpleRockets si můžete stáhnout na Google Play za necelých 39 korun.

simple rockets

6J c4F5Ar 9yo0pAHIa3R bOTnaJTPkoIY9YKkS54ePUhU2BLXe DSVTpWtfYEp1w=w300
SimpleRockets
Jundroo, LLC
Verze 1.3.1
Velikost 14 MB
2.2+

O7+fPB7+9fP36ulghHHT5RdAAAAAElFTkSuQmCC
38,59 Kč

Mini Dash

Rozkošná a střeštěná plošinovka, plná nápadů a neočekávaných zvratů, ve které ovládáte malého žlutého hrdinu. Hra má velmi rychlý spád a umíráte zde jako na běžícím páse, ale zábavným způsobem. Právě díky rychlosti je hra obtížná, navíc zde můžete běhat a skákat i po zdech a stropech a to mezi spoustou pastí a překážek. Mini Dash nabídne 3 obrovské světy k dohrání za necelých 20 korun.

mini dash 60 fps

kHrMFfyDttjiffclGoQgUck3QW5F9zRQbTHjQv3jp96ErPAjNjb5gVPPyTC9NGeTgpc=w300
Mini Dash
PlayCreek LLC
Verze 1.05
Velikost 28 MB
2.2+

DZZeAAAAAElFTkSuQmCC
19,50 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 131

Pařba na víkend - tipy na Android hry 131

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek