Pařba na víkend – tipy na Android hry 131 – zombíci, plošinovky a Einstein

dead on arrival 2 main

V dnešní Pařbě na víkend vás jako první čeká pořádná zombie akce s až čtyřmi přáteli v online multiplayeru v Dead on Arrival 2, poté si zahrajete jednoduchou, ale přesto velmi náročnou plošinovku Brave Bit. Ve třetí hře budete trénovat své hlavy pod vedením samotného Alberta Einsteina v Einstein Brain Trainer. Předposlední kousek z vás na chvíli udělá raketové inženýry ve hře SimpleRockets a na závěr si dáte rozkošnou a střeštěnou plošinovku plnou nápadů s malým žlutým hrdinou v Mini Dash.

Dead on Arrival 2

Jo zombíci pořád frčí a novinka od studia N3V Games vás prověří v té nejzákladnější otázce, jak dlouho dokážete přežít zombie apokalypsu? Dead on Arrival 2 vás vrhne do prostředí plného nemrtvých s perfektní grafikou a hratelností. Hrát můžete hru pro jednoho hráče s upovídaným a charismatickým hlavním hrdinou, nebo online multiplayer až pro 4 hráče, který si užijete i s kamarády s jinými operačními systémy. Princip hry je klasický snažíte se přežít co nejvíce vln nemrtvých a k obraně máte k dispozici celé arzenály zbraní poskrývané v odemykatelných místnostech. Dead on Arrival 2 je na Google Play dostupný zdarma s mikrotransakcema.

dead on arrival 2 multiplayer

Dead on Arrival 2
Dead on Arrival 2

Brave Bit

Jednoduchá, ale přesto velmi náročná plošinovka, která prověří vaše schopnosti a trpělivost. S malým čtverečkem se pokusíte projít desítkami kol s temnou atmosférou a spoustou smrtelných nástrah v podobě pil, bodců, děl, elektrických plotů, kulometů a snímačů poloh. Pro dokončení kola je třeba aktivovat bíle kulaté spínače. Brave Bit je na Google Play dostupný za necelých 21 korun.

brave bit floors

The app was not found in the store. :-(

SimpleRockets

Vyzkoušejte si jaké to je být raketovým inženýrem, navrhujte vlastní rakety a posílejte je do vesmíru, dokonce až k měsíci. Se svými výtvory budete plnit připravené úkoly a kreativitě se zde nekladou meze. Hra nabídne i vyzkoušení si startu téměř ze všech planet sluneční soustavy. Hra SimpleRockets nás v redakci překvapila, nabízí hodiny zábavy a nespočet možností. Stavění vlastní rakety a následné zkoušení její možností je zde nesmírně zábavné a fyzikální model je na výborné úrovni. SimpleRockets si můžete stáhnout na Google Play za necelých 39 korun.

simple rockets

SimpleRockets
Jundroo, LLC
Verze1.3.1
Velikost14 MB
2.2+


38,59 Kč

Mini Dash

Rozkošná a střeštěná plošinovka, plná nápadů a neočekávaných zvratů, ve které ovládáte malého žlutého hrdinu. Hra má velmi rychlý spád a umíráte zde jako na běžícím páse, ale zábavným způsobem. Právě díky rychlosti je hra obtížná, navíc zde můžete běhat a skákat i po zdech a stropech a to mezi spoustou pastí a překážek. Mini Dash nabídne 3 obrovské světy k dohrání za necelých 20 korun.

mini dash 60 fps

Mini Dash
PlayCreek LLC
Verze1.05
Velikost28 MB
2.2+


19,50 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 131

Pařba na víkend - tipy na Android hry 131

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)